Iron Maiden - A Matter of Life and Death

Iron Maiden - A Matter of Life and Death

offline
  • Pridružio: 27 Jun 2004
  • Poruke: 1268
  • Gde živiš: Subotica

Posto smo ljubaznoscu i snalazljivoscu nekih ovde clanova foruma uspeli da "dograbimo" najnoviji album Mejdenovaca mnogo pre izlaska istog, imali smo prilike i da ga odslusamo kako treba. Tim povodom pokrecem ovu temu zbog radi rasprave o albumu. Meni je album odlican. Doduse u momentima me pomalo nervira Dikinsonov glas.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Acid_Burn  Male
  • Moderator foruma
  • Glavni moderator foruma Zabava
  • Hellraiser
  • Demon to some. Angel to others
  • Pridružio: 07 Jan 2005
  • Poruke: 25503
  • Gde živiš: Beneath the Black Sky

Vec ima tema gde smo pocheli da prichamo o novom albumu

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Pridružio: 27 Jun 2004
  • Poruke: 1268
  • Gde živiš: Subotica

Znam, ali konto sam da posebno "namestim" temu o albumu, jer "Novi Mejdeni u septembru" mi nekako ne idu za recenziju albuma... Al OK. Nije ni bitno gde cemo o tome pricati...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 920 korisnika na forumu :: 41 registrovanih, 1 sakriven i 878 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleksandar11332, ALEXV, BB, Belisarius, bigfoot, bojcistv, Boris BM, bozzo27, Car89, cole77, cyprus, Doca, Duce, GH69, GveX, K-1A, Koca Popovic, kolateralnasteta, laurusri, lcc, leopard83, Manjane, Milan A. Nikolic, mile.ilic75, miso2709, Nikoletina Bursac, Orc, pein, prle122, raso76, Semberija, Simonsen23, skok, sspp, stokssone, Tanjagre, TTN, Tvrtko I, vukajlo71, xAlex2, Zukov