Zasto mi ovo nije tacno...

Zasto mi ovo nije tacno...

offline
  • Dr SiGn  Male
  • Stručni saradnik
    Windows
  • Pridružio: 11 Jul 2005
  • Poruke: 1149
  • Gde živiš: Beograd

Sam naslov kaze.Nije mi tacan ovaj kod,a ne znam zasto. Confused
Kod je iz knjige.



Kod:

Dim StreamToDisplay As StreamReader
StreamToDisplay = New (podvuceno mi je w kod new)
StreamReader("c:\vbnetsbs\chap14\readme.txt") - (podvuceno StreamReader)
TextBox1.Text = StreamToDisplay.ReadToEnd
StreamToDisplay.Close()
TextBox1.Select(0,0)


Hteo sam da napravim help.Recimo na primer napravim na MainMenu-ju
help i kad kliknem na njega otvori se novi prozor tj. help.
Ili,da budem jasniji Kliknem na help pa na About recimo i otvori se novi prozor.

Dopuna: 08 Avg 2005 13:49

Uspeo sam,nema potrebe za pomoc Very HappyVery Happy

Dopuna: 08 Avg 2005 13:49

moze lock



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 10 Avg 2005
  • Poruke: 50

Znam da si uspeo ali ako neko drugi ima isti problem onda mora znati da sve to ide u jednom redu i ako nema "_" onda vb.net ne moze ukapirati da linija produzuje nanize kako sto je to slucaj sa C/C++, C# itd. sve dok ne naidje na ";" Very Happy

StreamToDisplay = New (podvuceno mi je w kod new) StreamReader("c:\vbnetsbs\chap14\readme.txt") - (podvuceno StreamReader)

bi trebalo biti

StreamToDisplay = New StreamReader("c:\vbnetsbs\chap14\readme.txt")

Pozdrav



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1507 korisnika na forumu :: 95 registrovanih, 9 sakrivenih i 1403 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, A.R.Chafee.Jr., aleph_one, amonsrb, Andy, Apok, Asteker, BB, bb929, Beria, Bgorando, bobo85, Bobrock1, bojcistv, boskelazo, boxbole, Chainsaw, coaa, Comyymoc, crazydkure, Darth Malak, dejan1972, dendrit86, despodovski.s, dexteroza, Djokkinen, djonsule, Djota1, doktor097, Dorcolac, Duh sa sekirom, Georgius, Glavonja049, Gogi do, GORDI, Grebostrek, GveX, iceburn, Igritelj, Jeremiah, K-1A, kaput21, Kobrim, kozhedub, Krin, kuntakinte, kybonacci, lcc, LeGrandCharles, Lep1na, lima, LostInSpaceandTime, M74AB3, Magarac, markolopin, Maruti, Mihailo Gazdić, Milan A. Nikolic, milanpb, miodrag, mir, nelezele, nikolapetkovic, Novakomp, OgnjenMitric, operniki, Parker, pedjolino76, peradetlić, Petar25, proka89, Ray1973, Semberija, Shinobi, shiro, skvara, Spinosa, StankoVrankovic, starlights, Stevan Visoki, Tila Painen, Titan, tmanda323, tomo2, Tribal, trutcina, uruk, vathra, vranjanac29, Yekaterinburg, yrraf, Zoran1959, Zrcalo, zvomar, 800077