|
Poslao: 09 Jul 2010 17:45
|
offline
- m4rk0

- Administrator
- Administrator tech foruma
- Marko Vasić
- Gladijator - Maximus Decimus Meridius
- Pridružio: 14 Jan 2005
- Poruke: 15766
- Gde živiš: Majur (Colosseum)
|
Uradjen veliki servis. Mnogo toga zamenjeno , nesto od toga i nepredvidjeno (na pr diskovi i plocice), al ko sto neko rece bezbednost na prvom mestu.
- set zupcastog
- svi diskovi i plocice
- vodena pumpa
- pk kais
- remenik pk kaisa
- spaneri
- filteri vazduha, ulja i goriva
- selenia wr d 1/1 i selenia wr d 2/1
- popravljen senzor vazdusnog jastuka i nosac motora
Sve sa rukama 450e
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 09 Jul 2010 18:21
|
offline
- FAMAS

- Legendarni građanin
- Pridružio: 10 Avg 2007
- Poruke: 5476
- Gde živiš: Strawberry Field
|
Odlicno. Dobro je to sto si zamenio diskove i plocice, nije velika stavka ali bar si siguran. Stilo ima lampicu koja obavestava kada se plocice potrose ali tada je vec kasno za zamenu.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 12 Jul 2010 16:16
|
offline
- m4rk0

- Administrator
- Administrator tech foruma
- Marko Vasić
- Gladijator - Maximus Decimus Meridius
- Pridružio: 14 Jan 2005
- Poruke: 15766
- Gde živiš: Majur (Colosseum)
|
@FAMAS
Naravno, sto je sigurno - sigurno je.
BTW: Jos jedna stavka odradjena: Sredjena je "muzika":
Kenwood mp3 player zamenio je fabricki CD Player. Na kenwood su okaceni prednji fabricki zvucnici, a umesto zadnjih fabrickih zvucnika, okacene su kenwood elipse. Bilo je i pojacalo u planu, ali sam odustao jer i ovako zvuk razvaljuje
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 12 Jul 2010 17:39
|
offline
- Boske_KG

- Ugledni građanin
- Tomica
- Komitet za bezbednost saobraćaja
- Pridružio: 22 Jun 2006
- Poruke: 430
- Gde živiš: Kragujevac
|
Odlicno....
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 12 Jul 2010 18:48
|
offline
- FAMAS

- Legendarni građanin
- Pridružio: 10 Avg 2007
- Poruke: 5476
- Gde živiš: Strawberry Field
|
Meni je licno sistem od 4 zvucnika sasvim dovoljan. Ne volim da kad vozim kola ''odvrnem'' muziku. Smeta mi.
Te zadnje elipse si stavio na onaj panel sto pokriva gepek?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 12 Jul 2010 19:45
|
offline
- m4rk0

- Administrator
- Administrator tech foruma
- Marko Vasić
- Gladijator - Maximus Decimus Meridius
- Pridružio: 14 Jan 2005
- Poruke: 15766
- Gde živiš: Majur (Colosseum)
|
Jeste, na poklopac gepeka.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 12 Jul 2010 20:39
|
offline
- FAMAS

- Legendarni građanin
- Pridružio: 10 Avg 2007
- Poruke: 5476
- Gde živiš: Strawberry Field
|
I kod mene je tako. Jedini problem moze da bude sto su prednji zvucnici kod nogu putnika napred pa se zbog brujanja motora slabije cuju, a zadnji su bas kod glave putnika nazad, pa im smeta jacina tona.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 13 Jul 2010 07:25
|
offline
- m4rk0

- Administrator
- Administrator tech foruma
- Marko Vasić
- Gladijator - Maximus Decimus Meridius
- Pridružio: 14 Jan 2005
- Poruke: 15766
- Gde živiš: Majur (Colosseum)
|
Kod mene na playeru moze da se podesava posebno jacina prednjih i posebno zadnjih zvucnika
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 13 Jul 2010 08:26
|
offline
- FAMAS

- Legendarni građanin
- Pridružio: 10 Avg 2007
- Poruke: 5476
- Gde živiš: Strawberry Field
|
To je dobra stvar. Vecina novih plejera to ima.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 13 Jul 2010 10:26
|
offline
- klodovik

- Saradnik foruma Linux
- Pridružio: 02 Sep 2008
- Poruke: 4094
- Gde živiš: Bg
|
2 marko,
zar u kolima sa troje vrata nemaju ostavljene pozicije za zvučnike na mestu zadnjih vrata? Trebale bi da imaje rupe, pa ti skineš tapacirung i ubaciš zvučnike. Tada je zvuk vrlo dobar, a i estetski je bolje nego kad su na polici koja se prlja/mrda/otvara non stop.
|
|
|
|
|
|