Jutarnje cavrljanje o citatu

36

Jutarnje cavrljanje o citatu

offline
  • Pridružio: 12 Okt 2010
  • Poruke: 10944

I meni dali jednu od 2000 strana za laboratoriju -.-*
Srećom, većinu već znam Wink Smajli



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Fil  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2009
  • Poruke: 16586

Tema za ujutru (da se malo pripremite).
Kaže neka izreka - ne igraj se sa vatrom!

Ali citat koji je od interesa glasi: "Ako nije vatra i neću da se igram!" smešak



offline
  • Pridružio: 27 Feb 2013
  • Poruke: 2318
  • Gde živiš: Zapadna Srbija

Citat:"Ako nije vatra i neću da se igram!"
Ovo može da važi i delom za mene. Ne za sve oblasti u životu, ali za jedan deo.

Zapravo, ako nije veliki izazov i ne treba mi. Sve što je lako i u šablonu, nije interesantno. Svaka borba i pobeda u istoj daje satisfakciju, tako je i sa osvajanjem izazova.

Može se porediti recimo sa planinarima koji osvajaju nepristupačne vrhove. Mogu se peti na manja brdašca i baviti se sportom ležerno, ali to nije ta satisfakcija kao kada se uhvatiš u koštac sa nekom ''strminom''.
Sa jedne strane ljudi koji se ''igraju vatrom'' mogu sa strane delovati, ekstremno i osim toga treba voditi računa da se u toj igri sa vatrom ne ''zaigra'' u suprotnom može te ta ista vatra progutati. A opet sa druge strane, to su ljudi koji lakše savlađuju probleme.
Vatra osvetljuje, greje, topla je, romantična je, ali ume i da prži i da iznenadi.
Treba znati, kada stati. smešak

offline
  • Fil  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2009
  • Poruke: 16586

To ti kažem, poruka je da se ne igra sa stvarima koje nisu na neki način izazov ili podvig.
Ovladavanje nekim veštinama može doneti i beneficije, ali su kao "vatra", mogu i da oprže.

Ne bih ja planinario, baš, po nepristupačnim vrhovima, pogotovo ako mi i život može biti ugrožen.

offline
  • Pridružio: 27 Feb 2013
  • Poruke: 2318
  • Gde živiš: Zapadna Srbija

To. Volim izazove, ali ne na način da idem protiv sebe.

offline
  • _Sale  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 13451
  • Gde živiš: Z-moon

Želja za igranje sa vatrom opada sa godinama.
Barem je tako slučaj kod mene.

offline
  • Pridružio: 27 Feb 2013
  • Poruke: 2318
  • Gde živiš: Zapadna Srbija

Opada sa godinama, jer si iscrpljen....Umorio si se...Laughing

offline
  • Fil  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2009
  • Poruke: 16586

To je za drugi dan Mr. Green
To je faza igranja vodom Mr. Green
O tom - po tom Mr. Green

offline
  • _Sale  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 13451
  • Gde živiš: Z-moon

@Sagacity
Ima tu istine …
Nekada nije bilo ovih *ebenih smartfona, pa nije bilo šansi da neko provali svoju žensku da se krišom dopisuje sa mnom.
Čuj, "dopisuje" LOL

offline
  • Fil  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2009
  • Poruke: 16586

Sagacity ::Opada sa godinama, jer si iscrpljen....Umorio si se...Laughing

Ne budi bezobrazna LOL Mr. Green

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 911 korisnika na forumu :: 92 registrovanih, 10 sakrivenih i 809 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleksandar89, alternator, annon, Asparagus, Avalon015, Baždaranac, Bbbggg1979, bbogdan, beki76, Boris90, brandža84, carinko, Ciri1994, Cirkon, Clouseau, cojapop, Colt D, Comyymoc, Czrweni, Darko Jovanovic, Darth Wader, deLacy, Denaya, Djota1, Dogma21, DonRumataEstorski, doom83, drale12, dzoni19, Electron, Giskard, glados, Glavonja049, Gogi_avio, goran.vvv, Great White, HawX, HogarStrashni, Insan, Ivan Campo, Ivan Germanovic, ivan1973, Jager715510, jarovitt, Jester, Joksss, Kole1975, Krusarac, kybonacci, Lester Freamon, lukac, macak44, maksi007, metallac777, Mi lao shu, MIKULENCE, Milan A. Nikolic, milanpb, mirkoro, Moldovan, museum, nebkv, nelezele, nenad81, NorthWind, nuke92, pein, Permaldar, pfc74, Qvazimodo, Ray1973, RD84, Remarqe, repac, Romibrat, rovac, sasakrajina, scimitar19, Semberija, Sirius, stegonosa, tmanda323, trutcina, tuf, v82, vathra, vedko, veljkovicdani, vuksa72, WELJKO, Yekaterinburg, Zorge