Jutarnje cavrljanje o citatu

59

Jutarnje cavrljanje o citatu

offline
  • _Sale  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 13451
  • Gde živiš: Z-moon

Može i tako, a može i obrnuto ...
Ko je zdrav, taj je i veseo.
Mada, ima onih koji su bolesni ali veseli i pozitivni, i zdravih koji su apatični i negativni.
Dakle, ne slažem se Mr. Green



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 04 Jul 2011
  • Poruke: 5424

Pa kaže da je samo pola zdravlja. Mr. Green



offline
  • Fil  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2009
  • Poruke: 16586

Druga pola je čistoća Mr. Green Mr. Green

offline
  • Fil  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2009
  • Poruke: 16586

Ako voliš - voli,
Ako ne voliš - idi bestraga

Mr. Green

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Sviđa mi se citat Mr. Green

offline
  • natrix 
  • Zauvek prijatelj foruma
  • Pridružio: 21 Nov 2007
  • Poruke: 2196

Rumijevsko čavrljanje - odgovor na citat Mr. Green :

Citat:Ako voliš - voli,
Ako ne voliš - idi bestraga



Citat:-..Bez ljubavi nikuda ne vodi put,
sa ljubavlju, već si stigao.-


[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Fil  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2009
  • Poruke: 16586

Eno, ja im dadnem temu, kad onamo muk Mr. Green

offline
  • Pridružio: 04 Jul 2011
  • Poruke: 5424

Ne volimo temu, idemo bestraga. Mr. Green

offline
  • Fil  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2009
  • Poruke: 16586

Jesi li se vratio od bestraga? Mr. Green

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Nova poslovica Mr. Green
Ova prva Mr. Green (da ne bude zabune Mr. Green Mr. Green )

Kamen po kamen - palača!

Stigne li čovek za života, dakle, da napravi palaču, ako baš ide "kamen po kamen" !?

offline
  • Pridružio: 04 Jul 2011
  • Poruke: 5424

Zavisi koliki je kamen. Mr. Green

offline
  • Pridružio: 27 Feb 2013
  • Poruke: 2318
  • Gde živiš: Zapadna Srbija

Stigne...... ako mu se ne žuri....Ono polako ali sigurno...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1556 korisnika na forumu :: 81 registrovanih, 4 sakrivenih i 1471 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., AirSremac, aleph_one, annon, Apok, ArchaBasha, baltazar01, BaneM75, Baždaranac, bojcistv, boromir, BOXRR, brandža84, BZ, Ciri1994, Cirkon, cole77, Dannyboy, Dekanovic, dendrit86, DonRumataEstorski, DragoslavS, drale12, Duce, dushan, eagle.rs, goxin, Hans Gajger, Ikica977, ivan979, Jablan, K-1A, Kalaura, Khalid ibn al-Walid, Lep1na, Litostroton, ludvig 78, Mae, Marko00, milbos, Mile14, milenko crazy north, MILO-VAN, MiroslavD, mrgud2025, nedeljkovici, nemkea71, nenad81, Nepopravljivi, niksa517, Nomica, OKT, operniki, pein, Piani Jazzer, PlayerOne, pobeda, Profesor_018, Prometeus, Radoslava, RD84, Robin, royst33, Sirius, Smiljkovich, Spreewerk, stegonosa, tm, US_Rank_0, Velizar Laro, veljko82, Vlada78, vrgudinac, wolf431, x011, YU-UKI, Zavulon, Zmaj Tolak, Zorge, Žrnov, 79693