Na koga prvo pomislite kada vam neko spomene MyCity ?

29

Na koga prvo pomislite kada vam neko spomene MyCity ?

offline
  • Pridružio: 27 Feb 2013
  • Poruke: 2318
  • Gde živiš: Zapadna Srbija

Fil
Govori ili ću da bacim ''čini'' na tebe. Ako nisi znao ja sam ovde na forumu vlasnica firme ''VIS'' Laughing



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 04 Jul 2011
  • Poruke: 5424

Ja spamujem...


Uporediti broj godina na forumu, broj postova u pričaonici i na ostatku foruma. Razz Mr. Green Mr. Green Mr. Green



offline
  • Pridružio: 27 Feb 2013
  • Poruke: 2318
  • Gde živiš: Zapadna Srbija

Napisano: 14 Avg 2018 23:03

3363 Nisam zadovoljna...Laughing Plus ovih oko 1900...slabo sam provodila vreme ovde....Laughing

Dopuna: 14 Avg 2018 23:04

ivance95 ::https://www.mycity.rs/search.php?mode=results
Razz
Ovo ni bager ne može da počisti. Mr. Green


Jel mogu ovaj rezultat da ponesem kući za uspomenu ? Nek imam Mr. Green

offline
  • Peca  Male
  • Glavni Administrator
  • Predrag Damnjanović
  • SysAdmin i programer
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Niš

ček ček, znači nemate dokaz da je neko veći kralj samocitiranja?

offline
  • Pridružio: 04 Jul 2011
  • Poruke: 5424

Uramićemo ti Fil i ja, pošalji adresu na PP da ti pošaljemo. Mr. Green

offline
  • Pridružio: 27 Feb 2013
  • Poruke: 2318
  • Gde živiš: Zapadna Srbija

ivance95 ::Uramićemo ti Fil i ja, pošalji adresu na PP da ti pošaljemo. Mr. Green
Zahvalio ti se čovek tamo za tajmer. I ja sam ti lupila lajk. Ako zaslužio si. Posle napornog dana u Pričaonici stigao si da uradiš i jedno dobro delo.... Mr. Green
Svaka Te čast Laughing

offline
  • Pridružio: 04 Jul 2011
  • Poruke: 5424

Napisano: 14 Avg 2018 23:15

Divna si, nemam reči. Mr. Green
Ti možda nisi imala naporan daj u čitaonic, ali gde je dobro delo? Laughing

LOL Mr. Green

Dopuna: 14 Avg 2018 23:16

Eve dokumenat o mojim dobrim delima. Mr. Green
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Skoro perfektan skor te godine, šteta...

offline
  • Pridružio: 12 Okt 2010
  • Poruke: 10944

Eto, sad' je i zvanično smešak

offline
  • Pridružio: 27 Feb 2013
  • Poruke: 2318
  • Gde živiš: Zapadna Srbija

Bila sam se izlogovala, međutim spazih ovu diferencijalnu jednačinu u obliku tabele sa 10 neppznatih.... Mr. Green
Možeš li da obrazloziš...Ste to ''ubijali'' crve il tak nešto ? Mr. Green

Ja sam danas imala dobro delo. Malo sam progovorila na temi ''Alčak'' kuš lepše....prava tema za divan dan...Laughing
I za kraj da se odjavim....Na koga pomislim. Na Fila i ivanceta.... Mr. Green
Ne vredi, toliko su ovde učestali da su mi potisnuli pamćenje Laughing

offline
  • Pridružio: 04 Jul 2011
  • Poruke: 5424

Napisano: 14 Avg 2018 23:26

Ma ubijamo sve živo. Mr. Green
Ubijamo i u pojam. Mr. Green

Dopuna: 14 Avg 2018 23:28

A i monotoniju:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Primeti se povratak. Mr. Green

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 654 korisnika na forumu :: 53 registrovanih, 5 sakrivenih i 596 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: ALEXV, Atomski čoban, Avalon015, Bbbggg1979, bobomicek, bokicacar, BUDDAR70, burevesnik, CHARLIE JA., Citalac, Coficab, Comyymoc, Deki Duga Devetka, djonsule, dusan.l, Dzigy, goran.vvv, KizJ, komsija1, Laluvr, Lance Guest, Lester Freamon, Marko1238, markolopin, Milos ZA, Mirage 2000N, Mićko, morava_01, obsc, Opeshek, Paklenica, pein, Pilence, Posmatrac77OKB, precan, Radula, repac, S-G, sasics, Solunac na steroidima, StalniPromatrač, stegonosa, Ulzana, Valter071, Veless, VP6919, xAlex2, yip314, yrraf, zeka013, zlaya011, Zorge, 79693