$elena ::KlinkaPalacinka ::$elena :: Imam neverovatan osećaj da previše brbljam
Ja, u poslednje vreme, često imam taj osećaj
Napisala si više poruka od mene danas .Jeeee ... |
Vidim... Uuuuuuuuuuuuuuu!!!
ThePhilosopher ::Brbljivost je dobra osobina za forum
I...
Prošlo je i TO...
Vrlo uspešno, kažu mi ostali.
Drugi su se znojili, meni su misli lutale.
Ja i nisam nešto oduševljen, navikao sam već.
Zvuči malo nadmeno, priznajem. Ali, samo zvuči, nije tako.
Dva dana priprema i teškog rada se isplatilo.
Krišom sam čitao nove poruke.
Kako to mislite ČIJE poruke?
Nije očigledno?
Meni jeste.
Eto...
Gledam na TV-u neku igru na sreću, mislim da je bio Bingo, nisam ispratio od početka. Razmišljam, nikad nisam dobio neki veliki novac u igrama na sreću, verovatno zato što bih sav taj novac potrošio na devojke lakog morala, putovanja i kocku. Možda bi bilo bolje bi da imam neki viši cilj, npr pomaganje siromašnima, ali onda bih slagao samog sebe.
Mada, te devojke ne moraju da budu lakog morala, npr mogu i ove iz spota......
.....a to da li su one lakog morala bih voleo lično da utvrdim.
Kad pomislim da sutra moram ponovo stati u isti red u kome sam danas čekala 2 i po sata i nisam ni stigla na red, red u kome sam prošle nedelje čekala (istina 20 min ) i nisam stigla na red ...
Ukupno su 1500 korisnika na forumu :: 26 registrovanih, 2 sakrivenih i 1472 gosta :: [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije
Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18
Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: bounty hunters, DonRumataEstorski, draggan, dusan2022, HawX, Ikica977, K a s p e r, komenski, koom0001, Kriglord, Lazur_01, lcc, Litostroton, Marko Marković, mile.ilic75, MilosKop, Mrav Obrad, N.e.m.a.nj.a., Parker, sova72, vaso1, Velizar Laro, vobo, wolverined4, Zastava, zlaya011