|
TwinHeadedEagle ::
Još jedno pitanje Aco, kada si mislio na 144Mhz monitor, da li si mislio na 2K monitor? Ne verujem da 1070 može da gura 2K u 144fps-a.
I ne moras niti moze toliko, ali sve malte ne igrice ces na 1440p terati preko 60 frejmova. Skoro sam pomago drugu u pisanju teksta nekog radili smo usporedbe procesora raznih i grafike rx serija i 1060 i 1070. Recimo Doom zadnji na 1440p sa 4790k procesorom i 1070 kartom ladno izvalici oko 90 tak frejmova na toj rezoluciji. Battlefield 4 recimo isto na toj rezoluciji ide bez problema na 80 frejmova što je tebi recimo idealno za tu grafiku. Ne mogu se sad setit svih razultata ali 1070 karta je odlična za igranje u 1440p.
Znaci ne moras ti imati uvek 144 frejma to ne mozes imati ni sa 1080 ti u pojedinim igrama ali na takvom monitoru ako ti kaze da imaš 90 frejmova na to rezoluciji onda ih sigurno imaš. Plus ako bi ganjao monitor koji ima podrsku za G-SYNC tim još bolje za fluidnost u igrama.
Recimo ovo je baš preskupo ali ovo je zver od monitora.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
I ja recimo da se bas bavim gejmingom ništa ispod 27 inchi ne bih uzeo nema šanse.
Sad paniram menjati monitor i ako nisam gejmer ne planiram ispod 27 inchi veličine ići.
U glavnom kada kazes za 1070 karticu da je dobra za 2ķ gejming onda se misli da igrice na toj rezoluciji rade na 60 i vise frejmova. A ta kartica bez problema u 2k prelazi 60 frejmova,naravno uz odgovarajuci procesor i odgovarajucu kolicinu rama.
|