Povratak selektora

Povratak selektora

offline
  • Pridružio: 06 Dec 2003
  • Poruke: 119
  • Gde živiš: Zaječar

Da li bi trebao da se vrati Zoran Gajic na celo ODBOJKASA SCG?
Travica je preveliki mlankonja mozda sam u ovom trenutku pristrasan ali Braca RUSI im odrzavaju lekciju



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1015 korisnika na forumu :: 89 registrovanih, 10 sakrivenih i 916 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Aleksej, ArchaBasha, bbrasnjo3, bojankrstc, bokicacar, bolenbgd, boromir, Bubimir, cifra, Ciri1994, comi, DaliborVukadinovic, darkkran, deLacy, desmeki, DezurniOperativni, djboj, dule10savic, El-Komadante, Georgius, Giskard, goran.vvv, gorval, hyla, iceburn, Ikica977, IpMan, IQ116, Jaz, jeen yuhs, JOntra, Kajzer Soze, Kenanjoz, kibihrchak, kingkong1947, konstruktor, Kurgan, laurusri, Lazur_01, Lep1na, lord sir giga, Lotus, MarijaC84, Marko00, MaRtInsrbija1993, maxim_von_burdengate, Metanoja, mikrimaus, Milometer, monomah, N.e.m.a.nj.a., nelezele, nemkea71, nenomir, Nole, Ognjen D., Oscar2, pein, Pero, ping15, pirke96, pisac12, pobeda, Pururin, radza1, Remain, RJ, Sevatar, Smiljkovich, stegonosa, suton, tanakadzo, Tas011, tomigun, tomo2, Tumansky, Ulzana, vaci, Velizar Laro, Vića, VJ, Vlado82, VNVK, vobo, Vrač, Warrior, wolverined4, zgoljo, zokizemun