Kako da iz modema izvučem tri konekcije, za tri računara?

2

Kako da iz modema izvučem tri konekcije, za tri računara?

offline
  • Pridružio: 17 Jun 2008
  • Poruke: 178

Na sva tri kompa radi internet.
Veliko Hvala



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 954 korisnika na forumu :: 92 registrovanih, 7 sakrivenih i 855 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, AC-DC, aleksmajstor, AleksSE, Asteker, Aster Blistok, bankulen, Ben Roj, berste23, bobomicek, Bojan198527, brandža84, Chainsaw, cincarin, comi991, crnogorac, darionis, DeerHunter, Denaya, Djokislav, djuradj, doktor097, doom83, Dorcolac, Duce, Dungorth, dusanobr, Dvojac005, Dzigy, Dzuki, Džekson, General63, Gogi_avio, gost321, Grebostrek, Hitri, iceburn, Ilija84, Incognito, Ivoo, jalos, kljift, Kole1975, komsija1, koneks, konstruktor, Krin, krkalon, Kukuc, Laluvr, Lieutenant, LostInSpaceandTime, lukac, Macalone, mackenzie, MarijaC84, miki kv, Milan A. Nikolic, milimoj, miodrag, Mitch22, mladen.zovko, Moldovan, niksa517, nuki1234, pein, Pilence, ping15, Prečanin30, Remain, repac, samoulogovankorisnik, Semberija, Smiljke, StalniPromatrač, stingD, tomo2, tubular, Tvrtko I, umpah-pah, v82, vathra, vazduh, Vlada76, vojnik švejk, volimpivuvolimrakiju, zeka013, Zmajac, Zoran Rapajić, Zrcalo, |_MeD_|, Žrnov