Kako umrežiti štampač?

Kako umrežiti štampač?

offline
  • Pridružio: 23 Jul 2008
  • Poruke: 107

Interesuje me kako mogu umrežiti štampač sa 2 računara preko adsl rutera?Pretpostavljam da je princip umrežavanja štampača isti za svaki model,samo je potrebno da se dodeli određena adresa ali ne znam na koji način se to radi.

igor



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Milan
  • Pridružio: 17 Dec 2007
  • Poruke: 14828
  • Gde živiš: Niš

Da li je u pitanju mrežni štampač ili ne?



offline
  • Pridružio: 23 Jul 2008
  • Poruke: 107

Da,mrežni štampač.

offline
  • Milan
  • Pridružio: 17 Dec 2007
  • Poruke: 14828
  • Gde živiš: Niš

A koji je štampač u pitanju? Jesi li dobio ili probao da pronađeš na internetu korisničko uputstvo?

offline
  • Pridružio: 23 Jul 2008
  • Poruke: 107

Pre mesec dana sam povezao adsl modem kod jednog čoveka pa me je on pitao da li znam da mu povežem štampač preko mrežnog kabla.Hteo sam neko uopšteno objašnjenje za povezivanje štampača koje mogu da primenim i za ostale tipove.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1417 korisnika na forumu :: 38 registrovanih, 2 sakrivenih i 1377 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, A3C, Banovo Brdo, bbogdan, Bosnjo, BrcakRS, BUDDAR70, celt, Citalac, Clouseau, dejan1972, Dimitrise93, eagle.rs, Fabius, Gogi_avio, Goran_, jalos, Jonbonjovi, Jose, keyz, Lance Guest, laudano.nero, maCvele, Marko Marković, Markovic, metallac777, mikoyan21, milanpb, Mićko, mnn2, nnovakis, oddsock, PlayerOne, tajvankanasta, Tila Painen, troki1971, Veless, Zorge