Linksys i dd wrt

Linksys i dd wrt

offline
  • Pridružio: 30 Maj 2011
  • Poruke: 29
  • Gde živiš: Loznica

Imam jedan stari linksys wrt 54GS, na koi sam pokusao da instaliram DD WRT V4 pricem je pukla instalacija, sad na ruteru blica lampa power i sijaji svecetri lampice za lan, mrezna ga nevidi ( sto znaci, ubio sam ga kao zeca ) dali postoi neki nacin da ruter povratim i flesujem ga ponovo?

Unapred zahvalan



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Miroljub Čeperković
  • mašinska
  • Pridružio: 20 Mar 2012
  • Poruke: 2182
  • Gde živiš: Vrnjačka Banja

Pogledaj na [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] i [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Pridružio: 30 Maj 2011
  • Poruke: 29
  • Gde živiš: Loznica

sve to vec probano, nevredi. Ako se neko vec bavi mreznom opremom i ako radi ovakve stvari, neka se javi, palticu da ga ozivi

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 949 korisnika na forumu :: 52 registrovanih, 1 sakriven i 896 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: ArchaBasha, bbogdan, Blade, bpvl, BrusLi, BUDDAR70, bukefal, CHARLIE JA., cyprus, djuradj, dragisa dragisa, Feller, GT, ikan, IQ116, Jester, K-1A, kovac9mm, Kruger, kunktator, kutija11, ladro, Lazarus, leopard83, loon123, marko.markovic, MarkoD, mat, Milan A. Nikolic, Miler88, Moldovan, Natuzzi, pein, Pekman, PMsnow, Pururin, radza1, raketaš, RD84, Ripanjac, RommelBL, royst33, S-G, sasakrajina, sasics, Savantije, Srna, US_Rank_0, VekiJ, vladulns, zubri, Zukov