The Wings of Rain

The Wings of Rain

offline
  • Pridružio: 12 Okt 2010
  • Poruke: 10944

Otvorih blogče za moja "dela". Ovo je više test poligon za jedan drugi sajt koji treba da otvorim, uz to, mogu i da vidim šta ljudi misle i da li im se sviđa "muzika" koju s vremena na vreme,sebi za dušu sklepam.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Zanima me vaše mišljenje, kako o sajtu tako i o melodijama.
Spreman sam za sve vrste kritika smešak



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Programer
  • Pridružio: 23 Maj 2012
  • Poruke: 4578

Sviđa mi se sajt, melodije ću preslušati kad stignem Ziveli



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1210 korisnika na forumu :: 69 registrovanih, 6 sakrivenih i 1135 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, Aleksej, AleksSE, BB, bigvlada, blatruc82, bojcistv, bokicacar, Bosnjo, Bubili, Comyymoc, crnirocko, dankisha, Dekanovic, deks, dexteroza, djboj, djonsule, dmitarche, Dogma21, dule10savic, Džekson, Electron, howyesno, Igor Antonic, Jager715510, JOntra, Kajzer Soze, Kalem, Kaplar2, karevski, Koplje, krkalon, Kvaka22, Lance Guest, MagicniHerpes, Mamadu, Manjane, mercedesamg, mm1811, mocnijogurt, moldway, MountAndBlade, nekdo, nelezele, nevjerna beba, nikoli_ca, OKT, Panter, pera bager, probisic, Pururin, samipag822, Seeker, stefan95, stegonosa, stokssone, svnedelja, tritonus, vaci, vathra, Velizar Laro, VJ, vuksa72, vzd1389, Wehicle, zlaya011, zorska, Žrnov