Add After,Add Before pojašnjenje pri instalaciji modova

Add After,Add Before pojašnjenje pri instalaciji modova

offline
  • Banop  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 23 Maj 2009
  • Poruke: 1475

Koristim phpbb3 i imam neke nejasnoće prilikom instalacije modova.
U delu install fajla gde piše koje fajlove treba editovati i kako(šta treba dodati,izmeniti,...) često se pojavljuje Add After,Add Before i Replace with.

Meni najveći problem prave Add After i Add Before (tj. nzm šta oni znače i kako i upotrebiti tokom editovanja)

Molim vas da mi pojasnite kako se primenjuje Add After a kako Add Before ako imam sledeći zahtev:

#-----[ FIND ]------------------------------------------------ #      1234567890 # #-----[ AFTER, ADD ]------------------------------------------ #     abcdefghij #

Unapred HVALA!



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 28 Apr 2009
  • Poruke: 99
  • Gde živiš: Ulm - Derventa - Zabalj

1. Ako neznas engleski : [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] ;-)

ADD AFTER:
#-----[ FIND ]------------------------------------------------ #      function xy (int z) { /// neki kod } # #-----[ AFTER, ADD ]------------------------------------------ #       function ab (int c) { /// neki kod } #

----------> Ubaci nakon

   function xy (int z) { /// neki kod }

ovo

      function ab (int c) { /// neki kod }

i treba znaci ovako da izgleda na kraju:
     function xy (int z) { /// neki kod }     function ab (int c) { /// neki kod }

ADD BEFOR:
#-----[ FIND ]------------------------------------------------ #      function xy (int z) { /// neki kod } # #-----[ BEFOR, ADD ]------------------------------------------ #       function ab (int c) { /// neki kod } #

------> Ubaci prije

     function xy (int z) { /// neki kod }

ovo

     function ab (int c) { /// neki kod }

Na kraju ti ovako mora izgledati:

     function ab (int c) { /// neki kod }      function xy (int z) { /// neki kod }


A REPLACE WITH ---->> zaneniti jedno sa drugim....

NAdam se da si to trazio ?! ;-) Ziveli



offline
  • Banop  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 23 Maj 2009
  • Poruke: 1475

Citat:1. Ako neznas engleski : [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] ;-)

Pogledao sam i na google translate ali nisam dobio jasan odgovor


Citat:NAdam se da si to trazio ?! ;-)

Da puno hvala!

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 986 korisnika na forumu :: 74 registrovanih, 14 sakrivenih i 898 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: AirSremac, Asparagus, Asteker, bavar357, boxbole, BOXRR, Bubimir, bukefal, Carl Gustaf, Cirkon, Citalac, crazydkure, Cvijo_ue, DaliborVukadinovic, darkkran, deLacy, Despot1, Dimitrise93, Draganeli, Džekson, Gitzherai, Hans Gajger, HrcAk47, hyla, ILGromovnik, Jager715510, Jester, JOntra, kinderpingvin, lacko, Lester Freamon, Leteća Krofna, LostInSpaceandTime, Malahit, Marko Marković, marko.petrović92, Medojed, mercedesamg, Metanoja, Milan Miscevic, Milos ZA, Mićko, mm1811, Mrav Obrad, museum, nevjerna beba, Nikoletina Bursac, NislijaBre, Novakomp, OKT, Oscar, ozzy, pajkan, pein, Pilence, procesor, Profica, Pururin, Qwertyuio, Risbo_Boris, S-G, Sevetar, stegonosa, stokssone, suton, tomo2, Tvrtko I, vathra, VJ, Vlada78, Vrač, vrgudinac, zokizemun, 787