Add After,Add Before pojašnjenje pri instalaciji modova

Add After,Add Before pojašnjenje pri instalaciji modova

offline
  • Banop  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 23 Maj 2009
  • Poruke: 1475

Koristim phpbb3 i imam neke nejasnoće prilikom instalacije modova.
U delu install fajla gde piše koje fajlove treba editovati i kako(šta treba dodati,izmeniti,...) često se pojavljuje Add After,Add Before i Replace with.

Meni najveći problem prave Add After i Add Before (tj. nzm šta oni znače i kako i upotrebiti tokom editovanja)

Molim vas da mi pojasnite kako se primenjuje Add After a kako Add Before ako imam sledeći zahtev:

#-----[ FIND ]------------------------------------------------ #      1234567890 # #-----[ AFTER, ADD ]------------------------------------------ #     abcdefghij #

Unapred HVALA!



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 28 Apr 2009
  • Poruke: 99
  • Gde živiš: Ulm - Derventa - Zabalj

1. Ako neznas engleski : [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] ;-)

ADD AFTER:
#-----[ FIND ]------------------------------------------------ #      function xy (int z) { /// neki kod } # #-----[ AFTER, ADD ]------------------------------------------ #       function ab (int c) { /// neki kod } #

----------> Ubaci nakon

   function xy (int z) { /// neki kod }

ovo

      function ab (int c) { /// neki kod }

i treba znaci ovako da izgleda na kraju:
     function xy (int z) { /// neki kod }     function ab (int c) { /// neki kod }

ADD BEFOR:
#-----[ FIND ]------------------------------------------------ #      function xy (int z) { /// neki kod } # #-----[ BEFOR, ADD ]------------------------------------------ #       function ab (int c) { /// neki kod } #

------> Ubaci prije

     function xy (int z) { /// neki kod }

ovo

     function ab (int c) { /// neki kod }

Na kraju ti ovako mora izgledati:

     function ab (int c) { /// neki kod }      function xy (int z) { /// neki kod }


A REPLACE WITH ---->> zaneniti jedno sa drugim....

NAdam se da si to trazio ?! ;-) Ziveli



offline
  • Banop  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 23 Maj 2009
  • Poruke: 1475

Citat:1. Ako neznas engleski : [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] ;-)

Pogledao sam i na google translate ali nisam dobio jasan odgovor


Citat:NAdam se da si to trazio ?! ;-)

Da puno hvala!

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 991 korisnika na forumu :: 75 registrovanih, 10 sakrivenih i 906 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleksmajstor, aleph_one, aramis s, bankulen, Betty25, blankspace, Bojan198527, bokicacar, BORUTUS, Buzdovan, Cicumile, CrveniSolaris, Dare, debeli, DeerHunter, desmeki, Dioniss, djonsule, DrNeoCortex, Ezbuck, Flanker-G, FOX, Goran 0000, Grebostrek, howyesno, jodzula, Jose, Karaula, Kenanjoz, KimiMR, klepesina, Krin, Kruger, Laluvr, laurusri, leopard83, mikrimaus, Milos ZA, Mitogna, Mićko, mm1811, Naj-Turs, Niki2024, Njubara, nnovakis, Orc, Peruta, pisac12, Plumbum, Pururin, raster12, RD84, Resnica, Robin, RommelBL, Savantije, Sharpshooter, Snorks, Sone0883, stegonosa, superwhy, theNedjeljko, tomo2, Trpe Grozni, uruk, VanZan, vathra, vidra boy, Vojkan Petrovic, vojnik švejk, Vrač, Weah88, zexon, Zrcalo, zubri