Kako koristiti računar bez ostavljanja tragova

Kako koristiti računar bez ostavljanja tragova

offline
  • elektricar
  • Pridružio: 06 Jun 2011
  • Poruke: 113
  • Gde živiš: cacak

dobro vece
kako mogu da koristim neciji komp. a da neostavim tragove lozinki (samo lozink) drugo nije vazno.
hvala.pozdrav djuro605



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Ričard  Male
  • Lavlje srce
  • Supermoderator
  • Zver!
  • Electro maintenance engineer
  • Pridružio: 28 Nov 2006
  • Poruke: 13745
  • Gde živiš: Vršac

Misliš na lozinke koje koristiš u browser-ima?



offline
  • elektricar
  • Pridružio: 06 Jun 2011
  • Poruke: 113
  • Gde živiš: cacak

malo kasnim izvini.
zdravo. mislim na lozinke ako se ulogujem negde na moj nalog

offline
  • m4rk0  Male
  • Administrator
  • Administrator tech foruma
  • Marko Vasić
  • Gladijator - Maximus Decimus Meridius
  • Pridružio: 14 Jan 2005
  • Poruke: 15766
  • Gde živiš: Majur (Colosseum)

Ako si u mogucnosti idi preko mozile na ovaj nacin: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Tako ne samo da niko nece znati koje si sifre unosio, vec nece niko znati ni koje si sajtove posecivao, sta si preuzimao i sl.

Ovo pricam pod pretpostavkom da se neces logovati "izvan browsera" (preko nekog chat klijenta, programa za uspostavljanje ftp konekcije, mail aplikacije i sl).

offline
  • elektricar
  • Pridružio: 06 Jun 2011
  • Poruke: 113
  • Gde živiš: cacak

hvala puno i pozdrav svima

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1192 korisnika na forumu :: 91 registrovanih, 10 sakrivenih i 1091 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, 357magnum, 6footboy, aleksmajstor, ArchaBasha, Ares12356, AS, Ben Roj, bigbear, Bojcca, Boris BM, Bosnjo, boxbole, BOXRR, Bubimir, Clouseau, crazydkure, DaliborVukadinovic, Dare, debeli, dejan1972, Dekanovic, Demi87, dendrit86, Djota1, DonRumataEstorski, Draganeli, dule10savic, gaga23, Georgius, goxin, gregorxix, Halabit, ILGromovnik, Imperator_Aleksandr_lll, J - 6, Jeremiah, Josef, kinderpingvin, Kobrim, Koplje, lcc, Lep1na, ljubo70, Marko Marković, markolopin, mat, Medojed, mercedesamg, Mikisha, mikrimaus, milenko crazy north, Miletić Zoran, mm1811, Mrav Obrad, Niki2024, Nomica, nuke92, OKT, Orijen, panzerwaffe, Pekman, Piani Jazzer, porticco, precan, proka89, Radula, raptorsi, Ray1973, razumihin, repac, rikirubio, rokokoko, sokojet, sonico, srđan, ss10, stegonosa, t.e.m.p.l.a.r., Tajpan, vathra, Vlada78, Vlado82, voja64, vrgudinac, vukan0799, xoxxvelja, yufighter, zdrebac, Zmaj Tolak, Zoran1959