Jel koristi neko Windows Vistu

2

Jel koristi neko Windows Vistu

offline
  • vodnik 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 18 Jun 2003
  • Poruke: 576

snoop ::
Dosta zanimljivih stvari ima bar koliko sam uspeo da vidim za 14 dana evaluation perioda Smile


Najjednostaviniji nacin da produzis period "testiranja' je da vratis vreme u BIOS-u.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2156 korisnika na forumu :: 94 registrovanih, 8 sakrivenih i 2054 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, aca018, alex71, amstel, Apok, b_z_b, Badja, bax0904, bestguarder, Betty25, Boris.A, Bosnjo, bufanje, celt, cemix, cikadeda, Coabelgrade, CrazyDiablo, Czrweni, Dimitrije Paunovic, Dimitrise93, Dixtrix, djile1, Djokislav, Dogma21, Dorcolac, dragoljub11987, DragoslavS, dusan.l, Dusko_Dugousko, Feller, Flanker-G, Georgius, ghoost, Great White, HawX, hyla, ikan, jalos, jodzula, Jomini, Jozo74, K2, Kole1975, kybonacci, Laluvr, Lance Guest, Laske, leopard83, leptirleptir, luka35, lukac, mainstream, MaschinenPistole, medaTT, mercedesamg, mgolub, Miki281, Milan A. Nikolic, Milan1996, Miletić Zoran, miljannis, mix1, nenooo, neutrino, novator, ostoja, Otto Grunf, pera bager, Permaldar, Pero, PlayerOne, PoolbegD02, rakivan, Ripanjac, Samo gledam, Sarmat, shiro, Smiljkovich, srbijaiznadsvega, Srle993, Tafocus, TRAVUNIJA, Tvrtko I, vathra, vlada035, Vlada1389, Vojvoda81, wolf431, Woya, Wrangler, zlaya011, zombicar153, Žrnov