|
Zasto mi je povezan svaki player ili program recimo koristim BS Player za muziku i program Audacity,znaci onaj slider za pojacavanje zvuka u BS Playeru je povezan sa Realtek HD Audio Managerom(program koji ide uz driver za zvuk) tako isto i u programima drugim kao naprimer Audacity.Sad da objasnim:Smanjim zvuk u BS Playeru meni se automatski smanji zvuk na svim ostalim programima tj smanji u ovom Realtek i tu kada se smanji bilo sta da pokrenem igricu,youtube zvuk je slab pa moram otvarati ovaj realtek i pojacati zvuk realtek,soundmixer,wave(slajder za wawe ostane vizuelnu pojacan do kraja ali cim kliknem na njega iako se ne moze povuci vise gore odma se zvuk pojaca do kraja).
|