Razna podesavanja Viste

5

Razna podesavanja Viste

offline
  • Branislav
  • Pridružio: 27 Feb 2006
  • Poruke: 1762
  • Gde živiš: Sombor

Da, dakle ili da se unese šifra sa kutije ili sa nalepnice na računaru (zavisi koju verziju imaš) ili, treća varijanta, da aktiviraš Win preko neta ili preko korisničkog servisa (idi na [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] pa tamo nadji brojeve).



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 27 Apr 2008
  • Poruke: 40
  • Gde živiš: na jugu srbije

dali neko zna kako i koje procese da iskljuchim da se automatski startuju kad startujem vistu , jer mislim da mi lap top dozhivljava stres svaki put kad ga ukljucim zbog prevelikog broja procesa



offline
  • Rogi  Male
  • Mod u pemziji
  • Najbolji košarkaš koji
  • je ikada igrao ovu igru
  • Pridružio: 31 Avg 2005
  • Poruke: 11687

boban_08 ::dali neko zna kako i koje procese da iskljuchim da se automatski startuju kad startujem vistu , jer mislim da mi lap top dozhivljava stres svaki put kad ga ukljucim zbog prevelikog broja procesa

To je sve relativno, tj. zavisi sta ti je sve potrebno da se startuje sa Vistom. Ako to znas, lako ces u ovom topiku naci sta koji servis radi i mozes podesiti.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 22 Avg 2008
  • Poruke: 4
  • Gde živiš: Pancevo

azart ::Mislim da bi ovde trebao postaviti pitanje.
Imam Vistu Ultimate, a na njoj i Vista temu, kao i Standard Win temu.
Mozete li mi reci gde mogu skinuti XP temu za vistu?
Mozda zvuci malo bezveze ili cak suludo ali mi je drazi XP izgled nego sam izgled Aero Viste.
I jos nesto.
Da li znate sajt gde bih mogao preuzeti jos neku temu?


Google je sveta stranica azart. Tamo mozes naci sve.

offline
  • Pridružio: 19 Dec 2008
  • Poruke: 89

Dali je moguce ovo Allow da se iskljuci ,mnogo nervira

offline
  • oblak  Male
  • Legendarni građanin
  • Glavni moderator foruma Mobilni telefoni
  • LEBE KISELI
  • Pridružio: 14 Feb 2005
  • Poruke: 6355

* Click Start then Control Panel
* Select User Accounts
* Select Turn User Account Control on or off
* Uncheck User Account Control Box
* Restart as recommended

offline
  • Pridružio: 19 Dec 2008
  • Poruke: 89

oblak ::* Click Start then Control Panel
* Select User Accounts
* Select Turn User Account Control on or off
* Uncheck User Account Control Box
* Restart as recommended


Hvala puno Zagrljaj

offline
  • Pridružio: 07 Okt 2008
  • Poruke: 146
  • Gde živiš: Obrenovac

Jel moguce u potpunosti ukloniti Vistu sa harda, bez formatiranja?
Posto imam hard koji sluzi samo kao storage, a moram na nekoliko dana da instaliram sistem, dok ne stigne novi hard. A ne bih da ga particionisem.

offline
  • Pridružio: 02 Feb 2008
  • Poruke: 14018
  • Gde živiš: Nish

maCvele ::Jel moguce u potpunosti ukloniti Vistu sa harda, bez formatiranja?
Posto imam hard koji sluzi samo kao storage, a moram na nekoliko dana da instaliram sistem, dok ne stigne novi hard. A ne bih da ga particionisem.



Prikljucis hard kao sekundarni (sa primarnog podignes OS) i obrises sve foldere/fajlove koje imaju veze sa sistemom koji je bio instaliran na taj HDD. Time ces ukloniti OS koji je bio instaliran na tom HDD bez formatiranja particije i gubljenja tebi potrebnih podataka.

offline
  • Pridružio: 07 Okt 2008
  • Poruke: 146
  • Gde živiš: Obrenovac

I nadao sam se da ce moci tako nekako.

Hvala. Ziveli

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3407 korisnika na forumu :: 63 registrovanih, 5 sakrivenih i 3339 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, 9k38, Andrija357, bbrasnjo3, Belac91, berste23, bokicacar, celik, Clouseau, coaaco, darionis, doktor097, DonRumataEstorski, Dorcolac, drale12, Dukelander, Dzambas, ElGenius, Giskard, gorval, Great White, gregorxix, Ivan Germanovic, Jager715510, jalos, Joja, lacko, ljuba.b, Lucije Kvint, Magarac, Manjane, markolopin, mat, mercedesamg, Metanoja, Milan1996, milbos, milenko crazy north, Milun24, Mitch22, Mldo, nikolapetkovic, Nobunaga, Petjan, Polemarchoi, Prečanin30, proka89, RadovanZL, saputnik plavetnila, Semberija, Sharpshooter, Shilok, stegonosa, stingD, sudzi, Tas011, troki1971, ujke, vaci, Velizar Laro, vuksa72, wideangle, Zorge