Vista i XP

3

Vista i XP

offline

Napisano: 12 Avg 2009 14:08

Nisam ni instalirao tek sam posao skidati.

Dopuna: 12 Avg 2009 14:13

A ako ti sta pomaze u pitanju je hp compaq d530 sa integrisanom zvucnom!



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Spy
  • Pridružio: 21 Jul 2007
  • Poruke: 9424
  • Gde živiš: Kako kad

NediM17 :: A ako ti sta pomaze u pitanju je hp compaq d530 sa integrisanom zvucnom!

Odlicno Smile. Probaj onda ovako. Skino ovaj drajver:

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Pokreni instalaciju i restartuj masinu, nista se nece desiti, samo ce se raspakovati u root C-a, odnosno C:/ Dell/ folderu, odnosno nece se instalirati drajver sam. Onda otvori device manager, desni klik na zvucnu kartu, pa kazi Update Driver i onda izaberi ono rucno da nadjes drajver ( Search my computer for driver ili tako nesto ne znam sada napamet ), nadji taj folder i kazi da je drajver tu, klikni na OK i trebalo bi da prodje i prihvati instalaciju ( ako ti bude iskakalo da to nije draver za taj OS ili da je opasno, ti samo ignorisi Smile ).

Javi kako je proslo ...



offline

Napisano: 12 Avg 2009 14:33

Sve uradio kako si mi rekao nije nista nasao Sad

Dopuna: 12 Avg 2009 14:42

Riješeno otišao na hp.com i tamo nasao drivere!!! Tema moze ici pod kljuc!!!

Dopuna: 12 Avg 2009 14:43

Hvala vam svima na pomoci!!!

Dopuna: 12 Avg 2009 14:49

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1416 korisnika na forumu :: 20 registrovanih, 3 sakrivenih i 1393 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: advokat84, Boskovic, Car89, GrammaticalAnalysis, Ivan Gajic, Kajzer Soze, nenad81, nixos, nuke92, read-only, repac, sekretar, Shilok, Stefan M, Tas011, Titan, veljko82, Vlado82, Vojo06, Zastava