autorun

1

autorun

offline
  • Pridružio: 12 Okt 2007
  • Poruke: 158

nestao mi je autorun kad ubacim cd


kako da ga vratim?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • m4rk0  Male
  • Administrator
  • Administrator tech foruma
  • Marko Vasić
  • Gladijator - Maximus Decimus Meridius
  • Pridružio: 14 Jan 2005
  • Poruke: 15766
  • Gde živiš: Majur (Colosseum)

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Sve isto, samo obrnuto Very Happy



offline
  • Pridružio: 12 Okt 2007
  • Poruke: 158

kako to mislis.
ne moze tako, mozes li ukratko da mi objasnis

offline
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 3271

Iskljucivanje AUTORUN -a:

Start > Run (kucajte gpedit.msc) i lupite enter.
Otvorite: computer configuration > administrative templates > system
Desno imate stavku: Turn off autoplay, desni klik > properties > DISABLE

Probaj ovako!

Ako ne tako onda:
Desni klik na cd/dwd drajv > Properties > AutoPlay tab > iskljuciti Prompt me each time to choose an action

Svo ovo ti je @m4rk0 vec napisao,jedno od ova dva MORA da radi...

Probaj,pa javi Cool

offline
  • Pridružio: 12 Okt 2007
  • Poruke: 158

da, ali to je postupak kako da se iskljuci
meni se sam iskljucio i zelim da ga vratim.

offline
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 3271

Tanatos ::Iskljucivanje AUTORUN -a:

Start > Run (kucajte gpedit.msc) i lupite enter.
Otvorite: computer configuration > administrative templates > system
Desno imate stavku: Turn off autoplay, desni klik > properties > DISABLE


Kod @m4rk0 je pisalo enable,a ti stavi na DISABLE i mora da radi,osim ako nemas neki malware...

offline
  • Pridružio: 12 Okt 2007
  • Poruke: 158

ne radi opet.
da otvorim temu u ambulanti?

offline
  • pixxel  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 21 Jun 2005
  • Poruke: 9091
  • Gde živiš: Tu i tamo...

Ne. Ovo nije problem za ambulantu.
Autorun zavisi i od cd-a do cd-a, od podesavanja sistema, itd.
U ambulanti resavamo probleme sa virusima, a ne windows probleme.

offline
  • diarno  Male
  • Anti Malware Fighter
    Rank 2
  • Pridružio: 15 Jun 2007
  • Poruke: 5572

U pravu je @pixxel..Na primer meni na jednom disku se pokrece autorun a na nekim drugim ne....@sladjo,probaj sa diskom za koji znas sigurno da ce da se pokrene autorun..Pa ako se ni tada ne pokrene da vidimo neko drugo resenje,ako postoji....

offline
  • Pridružio: 10 Dec 2004
  • Poruke: 658

Potraži na M$ sajtu Microsoft Autoplay Repair Wizard.
Da bi skinuo ovo programče moraćeš da prođeš Genuine Check

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1122 korisnika na forumu :: 68 registrovanih, 10 sakrivenih i 1044 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 037, 357magnum, ajo baba, Aleksej, Ares89, BOXRR, braca57, Burovnyak, Daba75, Dekanovic, deks, delboy, dendrit86, dexteroza, djboj, dolinalima, drimer, dunavzed, DuškoMraz, esko_hz, Fabius, Feller, g_g, Hans Gajger, howyesno, Kajzer Soze, Kenanjoz, krkalon, Kvaka22, Leteća Krofna, luka1978, MagicniHerpes, Makarid, Mamadu, Manjane, mat, miki kv, milan.tatanac1, Mićko, mocnijogurt, nekdo, nelezele, Nemanja Opalić, Nepopravljivi, nuke92, OKT, Otto Grunf, Parker, peradetlić, PlayerOne, precan, probisic, RJ, Seeker, ssekir75, stalja, stegonosa, Stoilkovic, t.e.m.p.l.a.r., Tribal, vaci, vathra, vrlenija, yip314, yTBPKPgoqsmdOBQY, zemljanin, zlaya011, Žrnov