explorer steka

explorer steka

offline
  • Pridružio: 12 Dec 2005
  • Poruke: 220

Kupio sam juce polovan compaq nx 9010. ali kad hocu nesto da otvorim uvijek pise explorer eror. reinstalirao sam windows service pack 1, pa instalirao i service pack 2 ali i dalje ostaje isti problem.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 11 Sep 2005
  • Poruke: 1282
  • Gde živiš: Pa gde i do sada

vec je bila tema oko ovog pogledaj i probaj nekad koristiti search
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 956 korisnika na forumu :: 81 registrovanih, 9 sakrivenih i 866 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, Ailton, aleph_one, alex71, Alexandar-1973, Apok, Asparagus, bankulen, blankspace, bobomicek, Bobrock1, bokicacar, Borski1977, Boskovic, Botovac, boxbole, Dannyboy, dejan.7951, dendrit86, Despot Đurađ, Djokislav, Doca, dolinalima, DragoslavS, drimer, dule10savic, Electron, gajasvi, Gitzherai, Gogi do, GT, GveX, igorpet, ivan979, Kajzer Soze, kybonacci, Mae, Magarac, Mane88, Manjane, Mcdado, medaTT, mercedesamg, mikrimaus, milenko crazy north, Miler88, MiloradKomadic, MountAndBlade, Mrav Obrad, Mzee, nelezele, nenad81, nenooo, Nikoletina Bursac, nisamBot, nixos, OKT, Orc, Paklenica, Parker, pds, Pilence, powSrb, Pururin, redstar011, repac, Shajlok, skok, skvara, Spreewerk, sspp, Stevan2026, Tumansky, vaci, vathra, vespa nikola, vidra1, vladao75, Vrač, W123, Zoca