Kako cimnuti obezbedjenje na aerodromu

2

Kako cimnuti obezbedjenje na aerodromu

offline
  • Pridružio: 04 Jan 2006
  • Poruke: 577
  • Gde živiš: NIŠ

Ima te izresataju heklerima pa ce te krpe ako ostanes ziv.

Dopuna: 01 Mar 2007 11:18

Peca ::naravno da ce upali smešak
bar mesec dana si obezbedio sebi redovan obrok i setnju u krug Mr. Green


de nece 15 dana u padinjaku bice dovoljno.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Supermoderator vojnih foruma
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 9691
  • Gde živiš: ovalni kabinet

Dobro je samo šteta što se ne čuje ono Bip...Bip...BUMMMM



offline
  • Dusan  Male
  • SuperModerator
  • Supermoderator opštih foruma
  • Pridružio: 26 Jul 2006
  • Poruke: 11118

Ron Jeremy ::Dobro je samo šteta što se ne čuje ono Bip...Bip...BUMMMM
... Pa mož' da se čuje... "prikači" drugu, manju torbu, sa 2 kile trotila... Mr. Green

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 872 korisnika na forumu :: 63 registrovanih, 9 sakrivenih i 800 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Aleksandar Tomić, as2025, Banovo Brdo, bbrasnjo3, bojcistv, Bolencebl, Bombona, Bubimir, Buzdovan, BWG, celik, Comyymoc, CraniumWhite, Dimitrise93, DJ Brain(w)rack, Dogma21, dolinalima, DonRumataEstorski, doom83, Džekson, Flanker-G, gregorxix, Helket, Imperator_Aleksandr_lll, jalos, JOntra, kljift, Krusarac, luka35, maksi007, Mamadu, mile.ilic75, Mićko, nenad81, nixos, Panter, Pavel Medved, pein, Pekman, Permaldar, ping15, proka89, Prometeus, rakivan, Ray1973, repac, Sarmat, skvara, Spinosa, theNedjeljko, Timočka Divizija, tomo2, Tribal, Tumansky, vobo, Wehicle, x011, Yekaterinburg, YU-UKI, zax22r, ziggga, zoran77, Zrcalo