Ko resi ovo , treba da dobije titulu za Mozak FORUMA !!!

4

Ko resi ovo , treba da dobije titulu za Mozak FORUMA !!!

offline
  • crna 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 30 Apr 2005
  • Poruke: 1
  • Gde živiš: Belgrado

Ja nikako ne mogu da izbegnem da me džukac pojede. Ne znam ni da li otvaram dobar prozor (onaj levo). Pls, help...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 26 Jun 2004
  • Poruke: 732
  • Gde živiš: Altina, Zemun

Ne levi prozor nego onaj ispod topa Smile



offline
  • Pridružio: 21 Nov 2004
  • Poruke: 280
  • Gde živiš: Vranje

Yao , ubi se resavajuci ovu drugu i nikako da je resim !!! :mad:

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1392 korisnika na forumu :: 27 registrovanih, 1 sakriven i 1364 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Asteker, Boris BM, brandža84, Bubi, BUDDAR70, Cicumile, cuvarkuca, dejan1972, Džekson, famoso, HrcAk47, Jablan, Kibice, koneks, kozhedub, Lotus, Opeshek, Orc, PlayerOne, Pururin, RD84, repac, superwhy, tomigun, ujke, Underdog9, 800077