Samo neka neko kaze da su zivotinje glupe

2

Samo neka neko kaze da su zivotinje glupe

offline
  • Lorki  Male
  • Moderator foruma
  • Sasa
  • Pridružio: 21 Nov 2006
  • Poruke: 2576
  • Gde živiš: U automobilu ...

Bila je emisija o ovom majmunu, on je ovo trenirao nekoliko meseci, nije tek tako doveden i ovako razbija.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 30 Dec 2005
  • Poruke: 663
  • Gde živiš: Beograd

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Jos jedan pas koji to govori.



offline
  • Milan
  • Pridružio: 17 Dec 2007
  • Poruke: 14828
  • Gde živiš: Niš

Ipak je onaj prvi haski najbolji!

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1765 korisnika na forumu :: 14 registrovanih, 6 sakrivenih i 1745 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: ArmyBoss, Betty25, bokicacar, cole77, Dare, darkkran, drimer, Kototamopeva, Linda, Milos82, ruger357, sova72, superwhy, vaci