|
Poslao: 28 Feb 2004 01:01
|
offline
- offman

- Legendarni građanin
- Pridružio: 13 Avg 2003
- Poruke: 3525
|
Sta je slijedece AxeZ XP. (ccccc)
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 28 Feb 2004 01:12
|
offline
- snoop

- Genghis Khan
- Pridružio: 18 Apr 2003
- Poruke: 8134
- Gde živiš: U kesici gumenih bombona...
|
Citat:Sta je slijedece AxeZ XP. (ccccc)
ne, AxeZ denied
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Feb 2004 01:14
|
offline
- NuLLCoDe

- Legendarni građanin
- Đuro Glumac
- dipl. ing. informatike
- Pridružio: 08 Feb 2004
- Poruke: 3640
- Gde živiš: ApAtIn
|
Od koga je sve to pocelo?
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Feb 2004 01:20
|
offline
- offman

- Legendarni građanin
- Pridružio: 13 Avg 2003
- Poruke: 3525
|
Gammzy,
s obzirom na AxeZ-ov stav prema MS, konkurent si da ideš u TOP bleh/smeh, kao visoko rangiran.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Feb 2004 02:11
|
offline
- Bojan

- Prijatelj foruma
- Pridružio: 13 Nov 2003
- Poruke: 11059
- Gde živiš: Novi Sad
|
E jedva cekam da instaliram ICQ pa da se pridruzim.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 28 Feb 2004 02:21
|
offline
- Puky

- Scottish rebel
- Pridružio: 18 Apr 2003
- Poruke: 5815
- Gde živiš: u Zmajevom gnjezdu
|
Bojan ::E jedva cekam da instaliram ICQ pa da se pridruzim.
mIRC !!!
|
|
|
|
|
|