Stezanje na temenom delu glave

Stezanje na temenom delu glave

offline
  • Pridružio: 13 Jun 2015
  • Poruke: 1

Naime,imam 17 godina i pre 4 meseca pocelo je stezanje glave sa jedne strane pa sa obe i onda je pocelo sa gornje strane. Radio sam dosta analiza, kks je perfektna kao i neuroloski nalazi, radio sam i MR glave i takodje imam dugo vec temperaturu 37.2. Stalno traje ali su mi svi pricali da je ovo sve na nervnoj bazi i da sam pod stresom. Meni ta dijagnoza ne deluje bas strucno pa ako bilo ko zna mozda o cemu bi moglo da se radi bio bih zahvalan. Radio sam i b12 i to je u redu. A to stezanje osetim jace kada kozu na celu pomeram levo-desno, takodje mi i trne lice ponekad i mravinja kad prodjem prstima preko lica. Do sada nisu nista nasli osim stresa i stvarno ne znam sta jos mogu probati.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1178 korisnika na forumu :: 76 registrovanih, 8 sakrivenih i 1094 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: antiboljsevik74, Apok, Belac91, BlackTower, blankspace, Bo96, Bodin86, bojan1234, Botovac, braca57, cavke, dejan1972, desmeki, dolinalima, Džekson, Glavonja049, goxin, GveX, jalos, jeen yuhs, Jester, Kaplar2, Kobrim, Koplje, Kruger, kunktator, kuntalo, LostInSpaceandTime, Lucije Kvint, LUDI, mercedesamg, Milan A. Nikolic, milenko crazy north, MILO-VAN, Milometer, Milos1987, milutin134, miodrag, Mićko, mrkanidja, nekdo, nemkea71, nenooo, nobutado, ozzy, pein, Petarvu, PMsnow, porticco, primozj, proka89, radoznao, shaja1, Shajlok, shone34, simazr, Siti2, stegonosa, stokssone, Tribal, Tvrtko I, ulogovan, vathra, Vatreni Zmaj, Veless, Velizar Laro, vjetar, vladom6, Vozd0714, W123, YugoSlav, ZetaMan, ZlatniRez, Zmajac, Zoca, 787