KIS 2006 - Jedan novi "poljubac" iz Kaspersky Labs

1

KIS 2006 - Jedan novi "poljubac" iz Kaspersky Labs

offline
  • Pridružio: 15 Maj 2004
  • Poruke: 60
  • Gde živiš: USA

Ne znam sta vise da kazem osim.........uzivajte u umetnickom delu iz KAV Labs....

Kao sto rekoh...

"KAV je jedini program sto sam posteno platio!"

Pozdrav

cookmagic.net/kav/kav1.png
cookmagic.net/kav/kav2.png
cookmagic.net/kav/kav3.png
cookmagic.net/kav/kav4.png



cookmagic.net/kav/kav6.png



cookmagic.net/kav/kav8.png



cookmagic.net/kav/kav10.png

cookmagic.net/kav/kav11.png
cookmagic.net/kav/kav12.png

cookmagic.net/kav/kav13.png
cookmagic.net/kav/kav14.png
cookmagic.net/kav/kav15.png
cookmagic.net/kav/kav16.png
cookmagic.net/kav/kav17.png
cookmagic.net/kav/kav18.png
cookmagic.net/kav/kav19.png



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 09 Feb 2005
  • Poruke: 349
  • Gde živiš: Novi Sad

Ajde pogledaj koliko trosi RAM-a , bas me zanima jer znam da je KAV tu bio puno bolji od Nortona - koliko se secam 3X manje...



offline
  • Pridružio: 15 Maj 2004
  • Poruke: 60
  • Gde živiš: USA

Jer si ovo hteo da vidis............Inace P3 500mhz Laptop sa 190MB RAM

[/img]

offline
  • Pridružio: 09 Feb 2005
  • Poruke: 349
  • Gde živiš: Novi Sad

DA,bas to...kao sto sam mislio - Kaspersky!
Bilo bi dobro neko sa Nortonom da se pohvali tek da se vidi razlika Smile

offline
  • Pridružio: 15 Maj 2004
  • Poruke: 60
  • Gde živiš: USA

Steta sto nisu uveli IM Security (Yahoo, MSN, AOL, ICQ)

offline
  • Pridružio: 12 Sep 2003
  • Poruke: 2839
  • Gde živiš: Kotor

Sve to deluje zanimljivo, ali 15 screenshotova Shocked - pomalo nepotrebno. Bilo bi bolje da si naveo neku korisnu adresu, da ostali mogu malo podrobnije da se informišu, kao što je npr. link za preuzimanje sa interneta, ili matična stranica Wink

offline
  • SSpin 
  • Saradnik foruma
  • Pridružio: 09 Dec 2004
  • Poruke: 6488
  • Gde živiš: Nis -> ***Durlan City***

Zapanjen sam, sve to deluje perfektno,....
ostao sam bez teksta....
aaa...gde si ga nabavio Smile))

offline
  • Pridružio: 15 Maj 2004
  • Poruke: 60
  • Gde živiš: USA

teacher ::Sve to deluje zanimljivo, ali 15 screenshotova Shocked - pomalo nepotrebno. Bilo bi bolje da si naveo neku korisnu adresu, da ostali mogu malo podrobnije da se informišu, kao što je npr. link za preuzimanje sa interneta, ili matična stranica Wink

Postovani Profesore,

Postaviko sam toliko screenshoots da bi ljudi momgli da vide i da se nadive cudu nevidjenom Razz-ima dosta ljudi koje mozda mrzi da se petlja ok toga pa im je 15 slika dovoljno (ok mozda sam stavio nekoliko nepotrebnih na pocetku). Nisu svi kao gospodin SVITAC da prouce ceo program do poslednjeg zareze.....Razz
Salim se ja malo, stvarno nemam nikakav link, dobio sam ovo od ortaka....ukoliko neko hoce da mu posaljem neka se javi (9mb).

Dopuna: 06 Mar 2005 12:23

SSpin,

Nevide tvoju poruku.....dobio sam ga od ortaka iz Rusije.

Ako neko hoce da mu ja posaljem lepo ovo a on neka ga stavi na server pa nek ljudi skidaju.....nek se javi

Dopuna: 06 Mar 2005 12:47

ok, evo ga sada ide u RAR formatu....pozdrav

offline
  • SVITAC 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Apr 2003
  • Poruke: 5919
  • Gde živiš: Beograd

Pošalji meni na svitac@serbiantech.com možeš ga zipovati ili koristiti bilo koju drugačiju kopresiju .. pa ću ga okačiti kod mene .. ali prvo da vidim šta je pošto na zvaničnom sajtu nema ništa o ovome.
Što se sličica tiče .. možete ostaviti samo linkove po 2- 3 da se učitavaju a ostale ko hoće neka pogleda .. što ću sada i uraditi.

dusan1234 - softver se testira na kompu ne preko slika .. Wink

offline
  • Pridružio: 15 Maj 2004
  • Poruke: 60
  • Gde živiš: USA

Nekima su slike dovoljne da Pogledaju, a neki petljaju sve do zadnjeg zareza Razz

Fajl je upravo otisao..inace fajl bi trebalo da se pojavi na sajtu tek u ponedeljak...inace dok ne okace fajl na zvanicnom sajtu, ja ima da se hvalim da sam ga ja napravio......pozdrav Razz Very Happy Very Happy

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1042 korisnika na forumu :: 32 registrovanih, 6 sakrivenih i 1004 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., amaterSRB, BORUTUS, darkangel, Dimitrise93, doktor1964, Dukelander, FileFinder, gorval, ILGromovnik, jackreacher011011, kolle.the.kid, ladro, Leonov, Lošmi, mercedesamg, miodrag, Mixelotti, mocnijogurt, Parker, pera bager, Pikac-47, procesor, raptorsi, skvara, Srle993, tmanda323, Trpe Grozni, Vlad000, vladulns, yrraf, zlaya011