Biblioteke za Protel

Biblioteke za Protel

offline
  • Pridružio: 29 Jan 2005
  • Poruke: 684
  • Gde živiš: Uzice

Moze mi neko pomoci da nadjem biblioteke komponenti za Protel?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 14 Apr 2005
  • Poruke: 381
  • Gde živiš: Drugo ćoše levo iza Nedođije

Biblioteke za Protel se kreiraju po zelji i potrebama u Library (sch i pcb).
Nacrtas element, obelezis i imenujes komponentu, pa snimis u svoju biblioteku.



offline
  • Pridružio: 29 Jan 2005
  • Poruke: 684
  • Gde živiš: Uzice

PA zar nema da se skine sa neta vec gotove biblioteke, kao za Eagle?
Mnogo mi je naporno crtati simbole, a i ne znam uvek kakav koja komponenta ima footprint.

offline
  • Pridružio: 05 Avg 2006
  • Poruke: 86
  • Gde živiš: tamoDaleko

Nebi bilo loše ako neko ima već sređene neke biblioteke da ih okači ovde ,siguran sam da bi mnogima dobro došle

offline
  • Pridružio: 19 Apr 2005
  • Poruke: 64
  • Gde živiš: C:>

Ne znam da li to to, ali ga na Google ima tone:
h||p://wolverine.caltech.edu/eecs53/referenc/pcbinfo/protelib.htm

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1293 korisnika na forumu :: 44 registrovanih, 1 sakriven i 1248 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, 33 bren, 357magnum, 9k38, A.R.Chafee.Jr., Avalon015, Bojan198527, Bubimir, BUDDAR70, Comyymoc, darkojovxp, Deki Duga Devetka, Doc, Dovla, drimer, DS01, Dzambas, GveX, Jager715510, Komentator, kutija11, larix, LeGrandCharles, MILO-VAN, MiloradKomadic, morava_01, nebidrag, Nele79, nelezele, Opeshek, panzerwaffe, Pekman, Prečanin30, rovac, ruma, S-lash, Slingshot, stingD, vathra, VekiJ, voja64, x011, XBMC, zlaya011