Mozilla Thunderbird

Mozilla Thunderbird

offline
  • Pridružio: 24 Dec 2007
  • Poruke: 1592
  • Gde živiš: Beograd

Hteo sam da namestim da mi na thunderbirdu bude msn i sbb posta.Pa bih vas zamolio ako mozete da mi pomognete kako da to uradim.Pokusavao sam ali nisam uspeo,hvala unarpred.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 02 Avg 2004
  • Poruke: 1704
  • Gde živiš: U svom mestu

Evo ti uputstvo za Arrow SBB

A za msn mislim da ne moze za free korisnike.



offline
  • Pridružio: 04 Sep 2003
  • Poruke: 24135
  • Gde živiš: Wien

Moze preko dodatnih mail proxyja.
Ja koristim FreePOPs i pod Windowsom i pod Linuxom da bih iz Thunderbirda pristupio Hotmail nalozima.

offline
  • Pridružio: 02 Avg 2004
  • Poruke: 1704
  • Gde živiš: U svom mestu

Eto za msn nisam znao za to, posto sam pre dve-tri godine pokusavao i nisam nasao kako da postavim u Outlook-u za free korisnike, a posto mi je sad gmail glavni vise se nisam ni cimao oko toga.

offline
  • Pridružio: 04 Sep 2003
  • Poruke: 24135
  • Gde živiš: Wien

Ja sam ranije FreePOPs koristio i za GMail, pre nego sto je GMail uveo POP3 i IMAP pristup. Sada koristim IMAP. Jako je zahvalno jer preko IMAP mogu da pregledam cak i Spam folder na GMailu.

Odoh ja u offtopic.

Anyway, osim FreePOPs postoje i drugi programi, koji su mozda cak i jednostavniji za podesavanje.
Skoro je bila jos jedna ovakva tema, i ljudi su nabrojali jos par drugih programa.

offline
  • Pridružio: 02 Avg 2004
  • Poruke: 1704
  • Gde živiš: U svom mestu

Moram i ja da odme malo u off, da ovo za gmail i IMAP je odlicna stvar, jer i na MS Outlook u Winu i na Linuxu u Thunderbirdu koristim ovu opciju za pregled poste, mnogo je bolja od POP3. Kraj off-a.

offline
  • Pridružio: 04 Sep 2003
  • Poruke: 24135
  • Gde živiš: Wien

Ne znam da li si znao, ali kod IMAP-a, u Thunderbirdu napravis novi folder pod tim IMAP nalogom, i das ime folderu isto kao sto je ime foldera na serveru (primer: Spam, Drafts itd), i onda se ta dva foldera (na tvom kompu i na serveru) automatski sinhronizuju.

offline
  • Pridružio: 02 Avg 2004
  • Poruke: 1704
  • Gde živiš: U svom mestu

Da da, imam cetiri koja sam napravio, google je bas zbog ovih stvari koje maximalno olaksavaju i uproscavaju cirkulaciju meilova dosta ispred konkurencije.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 4232 korisnika na forumu :: 69 registrovanih, 6 sakrivenih i 4157 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., alternator, Ben Roj, borya90, braca57, celeron, Centauro, colji, CrveniSolaris, darkojovxp, dekiz, Demi87, Dixtrix, DM1994, Dogma21, Dolinc, DonRumataEstorski, Dovla, Draganeli, draganl, Duk011, efektiva, Giskard, Grebostrek, Ir, Jager715510, Jakonjveliki, jalos, JK, kaput21, Klass, Kordon, Kruger, Lazarus, Limeni91, ljubo70, Matija, mercedesamg, Michellefromrezistance, Milan Miscevic, Mis uz pusku, MrNo, nsharambasa, oldusername, partyzan, pein, peradetlić, Permaldar, ping15, pirke96, PlayerOne, Polemarchoi, RajkoB, Redred, sap, styg, Tila Painen, toni061, trutcina, Tvrtko I, vathra, veljko82, Vica1958, VJ, Vlada1389, VonDrobac, vuk77, zivojin32, |_MeD_|