Office na srpskom

Office na srpskom

offline
  • Pridružio: 15 Nov 2008
  • Poruke: 273
  • Gde živiš: Podgorica

kako mogu da prevedem office na srpski jezik? ima li te mogucnosti?
Hvala unapred.

Dopuna: 06 Dec 2008 21:23

a ako ne onda ima li ko da mi objasni kako da stampam na kovertu?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Dusan  Male
  • SuperModerator
  • Supermoderator opštih foruma
  • Pridružio: 26 Jul 2006
  • Poruke: 11118

Pretraga pomaže:

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

... a priloženi link vodi na: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1386 korisnika na forumu :: 66 registrovanih, 5 sakrivenih i 1315 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., Avalon015, bigvlada, blatruc82, bpvl, cakija, Cigi, d29, dejan1972, Djokislav, Dorcolac, dukajov, dushan, dushkomkd, Dzambas, ekipo26, Feller, france93, g_g, Gall, ginjica, Glavni Oružni, goran.vvv, GveX, igorkozar83, Jaz, Kapetan Hadok, Koplje, Kototamopeva, kutija11, lord sir giga, ludiagresivan, luka35, mačković, Miler88, MILO-VAN, miodrag, Mitch22, mkukoleca, MountAndBlade, nekdo, nenad81, nesa1962, partyzan, peradetlić, Permaldar, Peruta, Pilence, PMsnow, precan, Ripanjac, Robin, S-G, saputnik plavetnila, Sarmat, spikespiegel832, stokssone, svnedelja, synergia, TheDictator, tuf, uruk, vathra, vazduh, vladom6, zubri