Winamp toolbar

Winamp toolbar

offline
  • Pridružio: 23 Feb 2008
  • Poruke: 610

Desnim klikom na start alatnu traku ima se opcija toolbars i izmedju ostalog "windows media player" toolbar.. Zanima me da li se moze winamp tako nastimati ??



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • pixxel  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 21 Jun 2005
  • Poruke: 9091
  • Gde živiš: Tu i tamo...

Ne moze. Nema tu opciju.Mozes da recimo minimizujes winamp duplim klikom na naslovnu liniju, pa bude manji, ali je to otprilike to:



offline
  • Pridružio: 23 Feb 2008
  • Poruke: 610

Da to sam i uradio.. Pa ga stavim odmah iznad starta i bude tako nesto, ali bilo bi mocnije da moze odmah doci u toolbar.. Hvala u svakom slucaju...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 929 korisnika na forumu :: 81 registrovanih, 8 sakrivenih i 840 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 4thFlavian, AirSremac, aleksmajstor, Apok, ArchaBasha, awathorn, Baždaranac, bb929, blatruc82, Bo96, bojan_t, bojank, bojcistv, boromir, Botovac, Boxy, bozonspeedlab, BtR-45, cifra, Clouseau, cojapop, Dare, deLacy, Denaya, Dixtrix, dj.ape, DonRumataEstorski, dragoljub11987, dule10savic, dusan.l, dusan2022, dushan, dzada, ekser222, istokzapad, jarovitt, Joint Chief, Još malo pa deda, Kajzer Soze, king011, limeni, lord sir giga, MarkoD, markolopin, Michellefromrezistance, Mihajlo, Miler88, MILO-VAN, milos.cbr, milos97, Milovan Dinic, Misterrno, Miškić, Mićko, mocnijogurt, Motocar, nevjerna beba, niksa517, ObelixSRB, OKT, Panter, pein, Piani Jazzer, PO1974, Prometeus, RajkoB, raster12, Remain, S-G, Shinobi, shiro, suton, synergia, tm, Vanderx, vathra, veljko82, Vrač, Zmajac, Zrcalo, 79693