i meni treba pomoc za asm...i to jako! :(

i meni treba pomoc za asm...i to jako! :(

offline
  • Pridružio: 24 Maj 2006
  • Poruke: 1

Treba da napisem program za faks a nemam pojma kako, pa bi mi svaka pomoc dobro dosla. Radi se u turbo asembleru.
Molim sve koji znaju asm da pomognu. Ocajna sam Sad

zadatak: ucitati broj n u osnovi 15 i rekurzivnom procedurom proveriti da li su mu sve cifre parne.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2141 korisnika na forumu :: 103 registrovanih, 10 sakrivenih i 2028 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, A.R.Chafee.Jr., acatomic, alex71, alternator, annon, Apok, Asteker, BlekMen, bobo85, bobomicek, Bobrock1, Borkanović, boromir, Bozjidar87, branko7, CikaKURE, Comisa, cvele130, Cvijo_ue, DejvTroter, dekan.m, Deki Duga Devetka, Djokislav, doktor1964, Dorcolac, draganca, DreadForce83, dule10savic, Dzuki, Džekson, esx66, EXIT78, Goksi95, Guster25, GveX, Ikica977, Imperator_Aleksandr_lll, IQ116, Iskander, Jerry Drake, Jester, K a s p e r, kib, kokodakalo, komenski, kozhedub, kybonacci, ladro, Laluvr, lima, Limeni91, Litostroton, ljubo70, ljubsz, Marko Marković, Marko1238, mat, mercedesamg, miki kv, Mikoyan98, mikrimaus, Miler88, milimoj, mmelezovic, Moldovan, Mrav Obrad, N.e.m.a.nj.a., Nikoletina Bursac, NNPD, nuke92, opt1, Orc, Orijen, Panter, Pekman, pera bager, PO1974, precan, raketaš, read-only, Reddot, rodoljub, Sagotolio, sajorg, sekretar, Sirius, SKYLINE, SlaKoj, Smiljkovich, TangoSix, tritonus, VJ, VladaKG1980, Vlado82, vpetrovic, Vrač, Wehicle, ZetaMan, zmajbre, Zorge, Zrcalo, zziko