Zimska zanimacija :D

Zimska zanimacija :D

offline
  • Marko
  • Stolar
  • Pridružio: 03 Jun 2013
  • Poruke: 65
  • Gde živiš: Glogovac (Jagodina)

e ovako.Ove zime planiram da napravim nesto izmedju cetvorotockasa i karting auta.motor ce biti testera,jacine negde oko 4.5 konja.u pitanju je stihl 038av.pa vas pitam da li je to moguce,zbog tezine same konstrukcije [moja procena je da ce biti do 30kg,plus moja tezina 70kg].tockove planiram da stavim od bicikle [verovatno bmx].ako nije moguce,da li moze neko pojasnjenje o tome kako da ga stavim na biciklu.

hvala Wink



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 27 Jan 2007
  • Poruke: 24

Nesto slicno sam i ja pokusavao da napravim u "moje vreme" Very Happy pre jedno 15 tak godina, medjutim falilo mi je mnogo sto-sta, pre svega znanje o konstrukciji istog vozila, pa onda i znanje varenja Smile
Ako imas volju da se igras sa time, samo napred, uvek mozes da pravis svoje Evolucije istog Wink A opet mozes kupiti kineski quad i vozikati se tako, ali nije to ono isto zadovoljstvo kada sastavis svojih ruku delo i provozas Wink



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 814 korisnika na forumu :: 15 registrovanih, 1 sakriven i 798 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 6.5lapua, Cicumile, DDragoje, Dzuki, Ice, Jozo74, maksi007, saputnik plavetnila, scimitar19, Siti2, Slingshot, Srki98, tooooom, vjetar, zzapNDjuric99