• Spy[Covert OPS], Gathering Intel/Info & The Ultimate Like Master[@ MyCity]
  • Pridružio: 21 Feb 2010
  • Poruke: 16934
  • Gde živiš: 43.6426°N 79.3871°W

Fudbaleri Srbije poraženi su u prijateljskom meču na stadionu Partizana od reprezentacije Grčke sa 1:0, ali su od rezultata mnogo veći utisak ostavili podrška selektoru Radomiru Antiću i nova neverovatna serija promašaja "orlova".

Selekcija Srbije je, ne po prvi put, bila bolja ekipa, ali su je trijumfa koštale mnogobrojne propuštene stopostotne prilike. Grci su bez obzira na novog selektora, po svom starom običaju iz jedine prave šanse došli do pogotka. Strelac u finišu prvog poluvremena bio je Dimitris Salpingidis.

• Gde živiš: Beograd

Strasno, dve precke, penal mogao da se svira, ali ono.... sve u svemu utakmica i nije bila nesto, pogotovu prvih 20ak minuta kad sam zamalo zaspao.

Ukupno su 837 korisnika na forumu :: 41 registrovanih, 5 sakrivenih i 791 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Korisnici trenutno na forumu: 8u47, A.R.Chafee.Jr., Andrija357, Apok, babaroga, Bane san, Bobrock1, BRATORIII, CikaKURE, Dannyboy, Denaya, FileFinder, Georgius, HogarStrashni, hologram, ILGromovnik, Joja, Kubovac, kybonacci, M1los, Mihajlo, milanovic, milenko crazy north, Mlav, mocnijogurt, Motocar, rodoljub, ruma, sap, Sirius, slonic_tonic, Srle993, Steeeefan, theNedjeljko, trajkoni018, Trpe Grozni, vathra, VJ, VP6919, zbazin, zillbg