Boot sa usb ako usb nije na prvom mestu

Boot sa usb ako usb nije na prvom mestu

offline
  • Pridružio: 30 Dec 2007
  • Poruke: 4759
  • Gde živiš: Niš

Povećana je popularnost postavljanja
nekih od distribucija na usb memorije
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Obično je neophodna postavka da u Bios-u računara
usb uređaj bude izabran na prvom mestu kao USB-HDD ili USB-ZIP

međutim dovoljno je da samo bude izabran i iza običnog hard diska

na nekim pločama tasterom F8 a kod drugih pritiskom na F12
prilikom onog kratkog testa memorije
iskoči privremeni meni na kome može da se izabere bilo koji
od priključenih boot-uređaja cd-romova hard diskova ili usb diskova Very Happy

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

i jedno iskustvo sa slax-om postavljenim na usb
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 836 korisnika na forumu :: 47 registrovanih, 3 sakrivenih i 786 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 90SIN, Aleksa 3215, b_z_b, Baždaranac, Bbbggg1979, bojanM84, BUDDAR70, cakija, Cigi, Comyymoc, Demi87, Duce, dushan, Dzoni2412, ekipo26, g_g, GeoM, HogarStrashni, Imperator_Aleksandr_lll, Kruger, kutija11, ladro, Lance Guest, LostInSpaceandTime, Markovic, marsovac 2, mkukoleca, mnn2, Mzee, N.e.m.a.nj.a., nelezele, Panter, Papadubi, Promising0, repac, S2M, sap, Sarmat, stegonosa, t.e.m.p.l.a.r., tomigun, vaci, vargas, Vladimir90, Vlado82, xAlex2, Zorge