Grub i LiLo za pocetnike

Grub i LiLo za pocetnike

offline
  • Pridružio: 04 Sep 2003
  • Poruke: 24135
  • Gde živiš: Wien

Odlicna uputstva za pocetnike, a i za malo naprednije. Za razliku od manpages za grub i lilo, ovo ovde se moze razumeti bez da budete genije.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Dopuna: 31 Okt 2005 12:02

Jos jedno dobro upustvo i objasnjenja za konkretne situacije:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1687 korisnika na forumu :: 77 registrovanih, 8 sakrivenih i 1602 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Rade, aleph_one, Arsenije, Asparagus, awathorn, Bo96, bojanM84, bolenbgd, Bosnjo, boxbole, BrcakRS, celt, Ciri1994, Cirkon, DeerHunter, Dekanovic, drale12, Džekson, esko_hz, goxin, Grebostrek, gregorxix, Hitri, Ivan Germanovic, Ivoo, jon istvan, Kajzer Soze, KizJ, kuntakinte, ladro, LostInSpaceandTime, m94j, mat, Metanoja, MIKI63, milanpb, Milo97, Milos ZA, mirkoro, Mićko, nemkea71, nikolapetkovic, niksa517, Novakomp, oldusername, pablojepao, Parker, PrincipL, Radio operater, Recce, redstar72, RiV, sajorg, Sale0501, sap, Sava89, skok, Sky diver 29, Srky Boy, ss10, stalja, stegonosa, Troja, Tvrtko I, USSVoyager, v82, vaci, Velibor Radoja, Vlada78, vrgudinac, wizzardone, xAlex2, XBMC, zdrebac, Zjmc, Zoran1959, |_MeD_|