S5230 muzika?

S5230 muzika?

offline
  • Pridružio: 16 Avg 2007
  • Poruke: 315
  • Gde živiš: Srbija

Postoji li negde u konfiguraciji samsunag s5230 mogucnost da player reprodukuje numere istim redosledom. Hocu da ucim engleski i svi nazivi su track1..2..3 itd ali kad pustim da se reprodukuje on uvek pokrene track1 sto je ok a zatim slucajnim izborom reprodukuje recimo track12 a ne track2 koji je na redu.
Pozdrav



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Fil  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2009
  • Poruke: 16586

Da nemas ukljucenu opciju shuffle !?



offline
  • Pridružio: 16 Avg 2007
  • Poruke: 315
  • Gde živiš: Srbija

Koliko ja znam nema nigde ta opcija.

offline
  • Mladen Lukić
  • Pridružio: 02 Apr 2009
  • Poruke: 1450
  • Gde živiš: Arilje

U plejeru imaju 3 dugmenceta, medju njima i neke strelice sa slovom S (sto znaci shuffle) , samo klikni na to i "prekrizice" ga Mr. Green ... Onda bi trebalo da je ok Smile

offline
  • Pridružio: 16 Avg 2007
  • Poruke: 315
  • Gde živiš: Srbija

Hvala. Sada je OK.

offline
  • Pridružio: 26 Dec 2007
  • Poruke: 612
  • Gde živiš: Beograd

Sličan problem,ali uz malo više isprobavalja funkcija i upustva sa neta lako se koristi.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 957 korisnika na forumu :: 67 registrovanih, 10 sakrivenih i 880 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 04bokibole, 357magnum, A.R.Chafee.Jr., acatomic, airsuba, Apok, ArmFPGA, Belisarius, Bo96, Bojan198527, bojcistv, Brankojle, C-Gun, Chainsaw, cifra, cvrle312, darionis, DonRumataEstorski, Dorcolac, efektiva, Electron, gajasvi, Georgius, goran.vvv, gregorxix, Hans Gajger, HogarStrashni, Igritelj, Jeremija98, kikisp, Lance Guest, lord sir giga, mainstream, Marko Marković, mat, mercedesamg, Milometer, Milos ZA, MiroslavD, Mićko, mm1811, Mzee, neko_drugi, nikolapetkovic, nixos, oldtimer, ozzy, Piani Jazzer, Primus17, repac, Semberija, ss10, t.e.m.p.l.a.r., Tas011, Tihi86, Tila Painen, Trpe Grozni, TRZH92, ujke, vaso1, Vlada78, vrgudinac, xAlex2, Zimbabwe, Zmajac, Zoran1959, Zrcalo