nedoumica

nedoumica

offline
  • Pridružio: 11 Sep 2011
  • Poruke: 32

jel moze neko da mi kaze da li je ova recenica tacna:
-Am liebsten unterhalten wir uns über Schule



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1084 korisnika na forumu :: 138 registrovanih, 13 sakrivenih i 933 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, 8u47, 9k38, _Rade, AC-DC, Agape, AK - 230, Aleksandar Tomić, AudioTehnica, bbrasnjo3, Ben Roj, Bgorando, Bo96, bobomicek, bojan_t, Bokiboks, Boris.A, Boris90, boromir, branko7, BSD, C-Gun, Car89, celik, CHARLIE JA., Cicumile, cifra, cojapop, cole77, CraniumWhite, Cvijo_ue, cvrle312, Czrweni, d.arsenal321, Dare, darionis, Darko Jovanovic, deLacy, Despot Đurađ, DonRumataEstorski, DS01, dusanobr, Džekson, Electron, feanor, gajca1977, ginjica, Giskard, Goksi95, gost321, goxin, gregorxix, HawX, howyesno, ibssa, Ir, istokzapad, jaeger, Jager715510, Jaxupa, jimi_agf, Jozo74, Kajzer Soze, Kruger, kybonacci, ladro, LeGrandCharles, leopard83, Litostroton, Lotus, marewfc, MarijaC84, Marko Marković, markolopin, Medojed, mercedesamg, Mihajlo, mm1811, momcilob55, Mr. Majevica, mrdaak, nebkv, nebojsag, Nepopravljivi, nixos, Nomica, Novakomp, OgnjenMitric, Orc, ozzy, paja69, Papadubi, pedja.st, pein, Pekman, Permaldar, Petar35, raso76, Ray1973, Redred, RJ, rovac, Rupert, samsung, saputnik plavetnila, sasakrajina, sekretar, Semberija, septembar, Sevatar, Sinduk, Sirius, SirOliver, Siti2, skvara, Sonic, sonico, Srdjadj70, Srki98, stegonosa, Tandrkalo, tecataki, Tihi86, tmanda323, Topaz9, VekiJ, Vlada78, vladaa012, VNVK, Voice1, Volfero, W123, YugoSlav, zajcev1, zexon, Zjmc, zokizemun, Zorge