Mislio sam...

Mislio sam...

offline
  • Pridružio: 26 Apr 2003
  • Poruke: 1947
  • Gde živiš: Srbija

Mislio sam reci, pozeleti
da si ovde barem, sada
onako meka, topla, blaga
prevarih se
Jer ti jesi ovde
ispunila prazninu
dodirom kojeg nisi svesna
pogledom koji luta
i trazi skrivene staze
puteve
koji me stizu
i nalaze.....

[nepoznat autor]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1065 korisnika na forumu :: 44 registrovanih, 6 sakrivenih i 1015 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Alen1987, Bbbggg1979, Blade, bokicacar, BrusLi, Bubimir, BUDDAR70, CHARLIE JA., Crazzer, croato, cyprus, Dioniss, djonsule, Dorcolac, dragisa dragisa, Ivoo, Jablan, Jester, Kruger, kutija11, Lazarus, Lester Freamon, ljuba.b, loon123, LostInSpaceandTime, MarkoD, mat, Milan A. Nikolic, Nemanja Opalić, ozzy, partyzan, pein, Pekman, proka89, radza1, Ripanjac, sasakrajina, Savantije, sekretar, sickmouse, Tafocus, VBoss, VekiJ, vukajlo71