|
Poslao: 20 Jul 2005 19:55
|
offline
- Pridružio: 14 Mar 2004
- Poruke: 997
- Gde živiš: Batina, Baranja, Hrvatska, Evropa, Planeta zemlja
|
GOGA SEKULIĆ, srpska turbo folk pjevačica, kod nas poznata kao prijateljica odbjeglog Ice Matekovića, uhićena je u ponedjeljak oko 20,20 sati na prijelazu Tovarnik kada je s ukradenim Audijem A4 Quattro pokušala napustiti Hrvatsku.
Policajcima je pjevačica bila sumnjiva jer je u automobilu talijanskih registracijskih oznaka pokušala prijeći granicu koju uglavnom koristi lokalno stanovništvo, i to u vrijeme kad je na njoj bila gužva, piše Jutarnji list.
Krađa Audija je prije destak dana prijavljena koprivničkoj policiji, a automobil je na šasiji je imao krivotvoreni broj. Automobil će ostati na parkiralištu koprivničke policijske postaje dok se ne ustanovi tko je vlasnik.
Policija treba otkriti je li pjevačica dio krijumičarskog lanca ili je samo kupila ukradeni Audi.
Kako je Goga Sekulić isti dan oko 14 sati viđena u jednom kafiću u centru Beograda s koferom u ruci, postoji teoretska mogućnost da je do Italije došla koristeći neki manje frekventni granični prijelaz, te Audi, za kojeg u policiji vjeruju da je ukraden u jednoj zemlji Europske unije, preuzela u Hrvatskoj.
Sekulić je hrvatskoj javnosti poznata jer je ove zime s bjeguncem Matekovićem bila na skijanju u austrijskom St. Jakobu. Srbijanska "pevaljka" opravdala se da se slučajno našla u zimovalištu dok je Mateković sa suprugom i djecom boravio u jednom apartmanu. Podsjetimo, Mateković je nepravomoćno osuđen za otmicu sina generala Vladimira Zagorca, a naša policija ima saznanja da je viđen u Beogradu. Navodno je u tom gradu na njega pokušan i atentat.
28-godišnju Gogu Sekulić srbijanski mediji dovode u vezu s ljudima iz podzemlja, a njezina je folk karijera poznatija po skandalima nego po pjesmama koje pjeva.
Ljubiteljica je ludog noćnog života, brzih automobila i po vožnji skutera na crnogorskim plažama. Poznata je i po medijskom ratu sa svojom nekadašnjom prijateljicom, također pjevačicom, Jelenom Karleušom.
index.hr
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 20 Jul 2005 21:21
|
offline
- orion11

- Super građanin
- Pridružio: 12 Avg 2004
- Poruke: 1461
- Gde živiš: Čačak
|
Sto se mene tice ona je cist olos!!!
Nevezano za ovu temu!
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 20 Jul 2005 21:43
|
offline
- Mare

- Elitni građanin
- Pridružio: 20 Feb 2005
- Poruke: 2342
- Gde živiš: Beč / Svilajnac
|
Nista posebno, ne vidim sta je tu extra, koliko njih padnu na granici, pa sta.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 21 Jul 2005 11:15
|
offline
- Pridružio: 22 Nov 2004
- Poruke: 2138
|
Sigurno su imali dojavu, tako to biva. Neka neka, tako treba
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 21 Jul 2005 12:12
|
offline
- Zeus

- Građanin
- Pridružio: 12 Mar 2005
- Poruke: 277
- Gde živiš: Novi Sad
|
Trebali su malo duže da je zatvore.Bar na mesec ,dva kao i njenu koleginicu Cecu.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 21 Jul 2005 16:56
|
offline
- Pridružio: 25 Maj 2005
- Poruke: 1308
- Gde živiš: u rovu na prvoj liniji
|
koliko ih je vec imala
a sta ste mislili da je ona svetica?a najveca kur......
e da znate koliko samo nasi pevaci tako preko grane svercaju drogu i ...
ma goni ih bre
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 21 Jul 2005 19:06
|
offline
- Pridružio: 14 Mar 2004
- Poruke: 997
- Gde živiš: Batina, Baranja, Hrvatska, Evropa, Planeta zemlja
|
A je dobra kao 100DM!!!
Ajd off topic gdje se mogu nac njene slicice
No no, nema offtopic, google is your friend [Bojan]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 22 Jul 2005 17:17
|
offline
- RJ
- SuperModerator
- Supermoderator vojnih foruma
- Gavrilo Milentijević
- Komandir stanice milicije Gornje Polje
- Pridružio: 12 Feb 2005
- Poruke: 9649
- Gde živiš: ovalni kabinet
|
Googulaj loma Šile.....
Hm..kako to njoj da se desi...baš mi nešta žao
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 22 Jul 2005 18:35
|
offline
- Pridružio: 14 Mar 2004
- Poruke: 997
- Gde živiš: Batina, Baranja, Hrvatska, Evropa, Planeta zemlja
|
Naso [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 22 Jul 2005 23:51
|
offline
- Pridružio: 12 Jun 2005
- Poruke: 855
- Gde živiš: Bg / Ns
|
E mnogo sam se potresla za tu pevaljku ...
|
|
|
|
|
|