Nema zvuka na racunaru

Nema zvuka na racunaru

offline
  • Més que un club
  • Glavni vokal @ Harpun
  • Pridružio: 27 Feb 2009
  • Poruke: 3898
  • Gde živiš: Novi Sad,Klisa

Na maminom racunaru pod windowsom(probao XP,7) nema zvuka.Pod Linuxom (Zorin OS,Ubuntu Live) sve radi k'o podmazano. Drajveri skinuti sa zvanicnog sajta proizvodjaca.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 10 Okt 2005
  • Poruke: 13526
  • Gde živiš: Beograd

Zvučna integrisana?
Proverio si stanje u Cintrol Panel - Sound and Audio Devices?



offline
  • Més que un club
  • Glavni vokal @ Harpun
  • Pridružio: 27 Feb 2009
  • Poruke: 3898
  • Gde živiš: Novi Sad,Klisa

Sad je trenutno XP. Nista nije stavljeno na mute...

offline
  • Pridružio: 10 Okt 2005
  • Poruke: 13526
  • Gde živiš: Beograd

Pogledao si ovaj tab?

offline
  • Més que un club
  • Glavni vokal @ Harpun
  • Pridružio: 27 Feb 2009
  • Poruke: 3898
  • Gde živiš: Novi Sad,Klisa

Da stoji mi samo vinyl audio driver.

offline
  • Pridružio: 02 Feb 2008
  • Poruke: 14018
  • Gde živiš: Nish

Prikljuci zvucnike na plavi ulaz na zvucnoj kartici ako su u zeleni i proveri da li onda imas zvuk.

offline
  • Més que un club
  • Glavni vokal @ Harpun
  • Pridružio: 27 Feb 2009
  • Poruke: 3898
  • Gde živiš: Novi Sad,Klisa

Ladno je neko prebacio sa zelenog na plavi ulaz. Sad sam video GUZ - Glavom U Zid posle vracanja na zeleni sve radi normalnoo

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3474 korisnika na forumu :: 13 registrovanih, 2 sakrivenih i 3459 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Bickoooo, Bubili, kybonacci, lcc, marsi, mercedesamg, Mzee, Pero, procesor, Raso75, shadower78, Shilok, ShtagodShtagod