|
Poslao: 10 Sep 2011 19:07
|
offline
- NIx Car

- Legendarni građanin
- Més que un club
- Glavni vokal @ Harpun
- Pridružio: 27 Feb 2009
- Poruke: 3898
- Gde živiš: Novi Sad,Klisa
|
Na maminom racunaru pod windowsom(probao XP,7) nema zvuka.Pod Linuxom (Zorin OS,Ubuntu Live) sve radi k'o podmazano. Drajveri skinuti sa zvanicnog sajta proizvodjaca.
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 10 Sep 2011 19:20
|
offline
- SlobaBgd

- Mod u pemziji
- Pridružio: 10 Okt 2005
- Poruke: 13526
- Gde živiš: Beograd
|
Zvučna integrisana?
Proverio si stanje u Cintrol Panel - Sound and Audio Devices?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 10 Sep 2011 19:28
|
offline
- NIx Car

- Legendarni građanin
- Més que un club
- Glavni vokal @ Harpun
- Pridružio: 27 Feb 2009
- Poruke: 3898
- Gde živiš: Novi Sad,Klisa
|
Sad je trenutno XP. Nista nije stavljeno na mute...
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 10 Sep 2011 19:51
|
offline
- NIx Car

- Legendarni građanin
- Més que un club
- Glavni vokal @ Harpun
- Pridružio: 27 Feb 2009
- Poruke: 3898
- Gde živiš: Novi Sad,Klisa
|
Da stoji mi samo vinyl audio driver.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 10 Sep 2011 20:17
|
offline
- 1l padr1n0

- Anti Malware Fighter
Rank 2
- Pridružio: 02 Feb 2008
- Poruke: 14018
- Gde živiš: Nish
|
Prikljuci zvucnike na plavi ulaz na zvucnoj kartici ako su u zeleni i proveri da li onda imas zvuk.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 10 Sep 2011 20:31
|
offline
- NIx Car

- Legendarni građanin
- Més que un club
- Glavni vokal @ Harpun
- Pridružio: 27 Feb 2009
- Poruke: 3898
- Gde živiš: Novi Sad,Klisa
|
Ladno je neko prebacio sa zelenog na plavi ulaz. Sad sam video posle vracanja na zeleni sve radi normalnoo
|
|
|
|
|
|