|
Poslao: 14 Jul 2011 16:14
|
offline
- Natasha949

- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 03 Jul 2011
- Poruke: 22
- Gde živiš: Zrenjanin
|
Kompjuter se zablokirao tokom igranja igrice,restartovala sam ga,i dok se dizao sistem ,izašao je prozor sa tekstom : :Windows cannot find the local profile and is logging you on with a temporary profile.
Desktop je bio prazan,samo su ostali programi: opera,winamp,avast,ccleaner i još par njih.
Svaki put kad se podigne sistem,bude sve isto.
Fajlove koje sam imala pre,i sad ih imam.Znači ništa mi nije izbrisano.
Kako da rešim ovaj problema?:S
Videla sam sličnu temu,dečko je imao isti ovaj problem,samo što su njemu obrisani svi fajlovi,a meni su ostali,pa nisam bila sigurna da li treba da primenjujem te iste savete koje ste njemu dali.
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 14 Jul 2011 17:42
|
offline
- SlobaBgd

- Mod u pemziji
- Pridružio: 10 Okt 2005
- Poruke: 13526
- Gde živiš: Beograd
|
Koji Windows je u pitanju?
Da li si ti jedini korisnik tog računara? Samo ti imaš korisnički nalog ili se još neko loguje na taj kompjuter koristeći svoj nalog?
Preuzmi programčić Replofiler sa sledećeg sajta: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] , pročitaj uputstvo i postupi po njemu.
Otpakuj arhivu u neki folder na kompjuteru, pokreni fajl ReProfiler.exe i sačekaj malo dok se ne učitaju svi korisnički nalozi na tvom kompjuteru.
U gornjoj polovini prozora izaberi svoj korisnički nalog, u donjem prozoru izaberi svoj folder, (C:\Documents and Settings za XP ili C:\Users za Vista/Win7) i klikni na Assign.
Proces traje oko pola minuta, pojaviće se četiri Command Prompt crna prozora, i kad završi, restartuj računar. Probaj da se uloguješ u svoj nalog.
*********************
Ako nisi sigurana, isprati postupak koji je Goran preporučio u [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] vidim da je Vozač odradio po uputstvu, i rešio je problem. Ako ima nedoumica, pitaj šta nije jasno, odgovorićemo.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 15 Jul 2011 09:28
|
offline
- Natasha949

- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 03 Jul 2011
- Poruke: 22
- Gde živiš: Zrenjanin
|
Napisano: 14 Jul 2011 18:17
Jao da,izvini,imam Windows XP.
Samo ja imam nalog,mada..danas sam baš gledala u user accounts,i ima moj administrativni,ASP.NET machine account i guest.o.O pretpostavljam da je guest taj privremeni profil...
Okej,probaću to ,pa javljam rezultate.
Hvala.
Dopuna: 15 Jul 2011 9:28
Uspela sam! Sad je sve okej.
Hvala Vam puuuuuno. ^____^
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 15 Jul 2011 11:20
|
offline
- SlobaBgd

- Mod u pemziji
- Pridružio: 10 Okt 2005
- Poruke: 13526
- Gde živiš: Beograd
|
Koji metod si primenila?
Biće korisno da znamo, ako neko bude imao sličan problem.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|