rasprodaja polovnih stvari iz mog aq!

rasprodaja polovnih stvari iz mog aq!

offline
  • Pridružio: 01 Dec 2011
  • Poruke: 2

E ovako, resila sam da pravim novu postavku u mom aq, i iz tog razloga, imacu visak svacega. Smile Kamenje, oni keramicki ukrasi iz kojih izlaze mehurici, sitni kvarcni sljunak bele boje. Ko je zaintersovan, moze da me kontaktira na mail [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] Moze i zamena za neke biljcice Smile Zagrljaj



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Dark 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 03 Dec 2003
  • Poruke: 677
  • Gde živiš: Beograd

a mozda da si postavila neke slicice tih stvari?



offline
  • Pridružio: 01 Dec 2011
  • Poruke: 2

Fotkice na mail Smile

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1054 korisnika na forumu :: 22 registrovanih, 2 sakrivenih i 1030 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: AleksSE, alex71, amaterSRB, bigfoot, blue, bolimejoli, Citalac, dejanlule72, DJUNTA, Duck of Death, Džekson, goran.vvv, havoc995, Jozo74, K a s p e r, kybonacci, Lino, niksa517, Petar888, pirke96, Sharpshooter, šumar bk2