otvoren disk DVD za dorezivanja?

otvoren disk DVD za dorezivanja?

offline
  • Pridružio: 22 Feb 2012
  • Poruke: 35

Pitanje mozda nije za ovu temu-ali me zanima kako da ostavim otvoren disk DVD za dorezivanja..nemogu da se setim ..kako je bilo preko Nero --hvala!



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 02 Feb 2008
  • Poruke: 14018
  • Gde živiš: Nish

Start multisession disk (tako pravis disk):




A kada zelis na tom, nezavrsenom disku, ponovo da 'pises', ides na opciju Continue multisession disk.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1112 korisnika na forumu :: 67 registrovanih, 12 sakrivenih i 1033 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: AirSremac, Ares12356, Bbbggg1979, bobomicek, Bobrock1, bojanM84, bojcistv, Boskovic, Botovac, brandža84, Bubimir, Chainsaw, Darth Malak, delboy, Djokislav, Draganeli, DrNeoCortex, dukajov, dule10savic, dulleo, dushan, ekser222, Frunze, Georgius, Helket, jeen yuhs, jodzula, JOntra, KimiMR, komsija1, Koplje, laurusri, Leonov, Lepi Jova, Litostroton, LostInSpaceandTime, Mcdado, mile.ilic75, miodrag, mocnijogurt, Mrav Obrad, nekdo, novator, peradetlić, Peruta, Petarvu, Plavi1, Polifon, primozj, RD84, redstar72, Remain, Ripanjac, rodoljub, sistem22, stokssone, Tanjagre, tm, tomo2, tuf, Tvrtko I, ulogovan, v82, Vanderx, VJ, zajcev1, 787