i meni treba pomoc za asm...i to jako! :(

i meni treba pomoc za asm...i to jako! :(

offline
  • Pridružio: 24 Maj 2006
  • Poruke: 1

Treba da napisem program za faks a nemam pojma kako, pa bi mi svaka pomoc dobro dosla. Radi se u turbo asembleru.
Molim sve koji znaju asm da pomognu. Ocajna sam Sad

zadatak: ucitati broj n u osnovi 15 i rekurzivnom procedurom proveriti da li su mu sve cifre parne.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3079 korisnika na forumu :: 17 registrovanih, 0 sakrivenih i 3062 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Bo96, Cirkon, Czrweni, Dannyboy, dd201176, Djokkinen, Dovla 1980, Jester, Kordon, Medojed, Shilok, SirOliver, tomo2, vaso1, Veselimalisa, vrlenija, ZZZ