Hubble-ov 16 rodjendan :)

Hubble-ov 16 rodjendan :)

offline
  • SSpin 
  • Saradnik foruma
  • Pridružio: 09 Dec 2004
  • Poruke: 6488
  • Gde živiš: Nis -> ***Durlan City***

Dakle danas, je 16 godina od kako je Hubble lansiran u svemir, i iz dana u dan nas zadivljuju njegove HQ fotografije iz duboke vasione. U cast rodjendana, stigla je najsvezija slika



Vise na:

Arrow [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • SVITAC 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Apr 2003
  • Poruke: 5919
  • Gde živiš: Beograd

Zar je moguće da je toliko prošlo ?? Shocked



offline
  • snajp  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 24 Mar 2006
  • Poruke: 1219
  • Gde živiš: Nis

Zar nisu na ovom sajtu su najsvezije slike sa tog satelita? Smile

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Pozdrav.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 5164 korisnika na forumu :: 32 registrovanih, 1 sakriven i 5131 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., Bobrock1, BrcakRS, BUDDAR70, Comyymoc, Dimitrise93, Doc, kutija11, ladro, markolopin, metallac777, milanpb, Milometer, Moldovan, nebidrag, nemkea71, nenad81, Opeshek, Oscar2, panzerwaffe, rovac, S-lash, SlaKoj, Slingshot, stegonosa, Szigetwar, t.e.m.p.l.a.r., troki1971, ujke, VekiJ, zzapNDjuric99, zziko