Ferari predstavio novi bolid

Ferari predstavio novi bolid

offline
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 1715
  • Gde živiš: Beograd

Ferrari predstavio novi bolid

Na stazi Mugello u Italiji, Ferrari je predstavio svoj novi bolid za sezonu 2006. godine. Bolid će imati službenu oznaku „Ferrari 248 F1". Posjedovat će V8 motor, jer po novim pravilima FIA-e za ovu sezonu, bolidi moraju imati V8 motore, a do sada su koristili V10. Kreator bolida „Ferrari 248 F1", Aldo Costa, izjavio je kako je došlo do „radikalnih" promjena kako u mehaničkom tako i u pogledu aerodinamike, u odnosu na prethodni model. Na bolidu su i dalje reklame Vodafoneove, koje će tu ostati do kraja ove sezone, jer je tako propisano ugovorom, a ekipi su se pridružili novi sponzori Martini&Rossi kao i kompanija Acer.



извор:Ауторевија

Надам се да ће ове сезоне имати много конкурентнији болид, и да ће се опет укључити у трку са Реноом и Мерцедесом Cool



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 969 korisnika na forumu :: 24 registrovanih, 2 sakrivenih i 943 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: AleksSE, alex71, bigfoot, blue, bolimejoli, cikadeda, Citalac, Czrweni, dejanlule72, Deki Duga Devetka, DJUNTA, Duck of Death, Džekson, havoc995, Jozo74, kinderpingvin, kybonacci, Magarac, niksa517, Petar888, pirke96, Romibrat, sap, Sharpshooter