|
Poslao: 20 Jun 2005 18:38
|
offline
- Pridružio: 19 Mar 2005
- Poruke: 30
- Gde živiš: BG
|
Pa ta smesha nije bila po pravilniku sta je tu sporno?
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 20 Jun 2005 19:03
|
offline
- Pridružio: 10 Jan 2005
- Poruke: 278
- Gde živiš: Subotica
|
Bila je po pravilniku samo ne po cefu Ferarija
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 20 Jun 2005 20:55
|
offline
- Pridružio: 28 Mar 2005
- Poruke: 665
- Gde živiš: Beograd
|
@Stormwacher
A ti si neki iskusni vozac u formuli pa znas i sta se sve desava u Ferariju.
To ako vi ne mozete da prihvatite da je Sumi odlican vozac nemojte da izmisljate nesto za sta ne postoje dokazi i da ga pljujete.
Ne razumem kako ste i za ovo uspeli da okrivite Ferari i Sumahera, zasto Miselin nije pazio kad je slao pneumatike za Indijanopolis, jer da je radio poso kako rteba nista se od ovoga ne bi desilo.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 20 Jun 2005 21:11
|
offline
- Pridružio: 10 Jan 2005
- Poruke: 278
- Gde živiš: Subotica
|
@Yela
ne treba ti ER u mom nadimku
Ja sam iskusan gledalac i dosta mi je FERARI podvala u formuli, te njihova pravila, te njihov budzet 3 puta veci od sledeceg, te njima je sve dozvoljeno...brate dosta je svega...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 20 Jun 2005 22:26
|
offline
- Pridružio: 28 Mar 2005
- Poruke: 665
- Gde živiš: Beograd
|
@Stormwatch
To sto si iskusan gledalac, ako uopste to i postoji, ti ne daje zapravo da pricas da Ferari pise pravila, da on odredjuje ko ce kako da vozi i ostale gluposti za koje optuzujete Ferari. Gde su tu dokazi?
To sto Ferari ima veci budzet od drugih nisu oni krivi sto na svimpoljima zarade dovoljno para da mogu da finansiraju svoj tim. Nek i drugi budu uspesni kao i oni i eto para.
Ako je tebi dosta Ferarija drugima nije!
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 20 Jun 2005 23:51
|
offline
- Pridružio: 14 Sep 2003
- Poruke: 135
- Gde živiš: Beograd
|
@Yela
Cinjenica je da je Ferrari najblizi Eklestonu i Mozliju, tj. da ima najvise uticaja na njihove oodluke.
Pa bas taj Ferrari jedini je tim koji ne podrzava ideju o istupanju timova iz F1 i pravljenju sopstvenog takmicenja.
Pitam se, pitam se, zasto je bas tako?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 21 Jun 2005 08:01
|
offline
- BrackoNe

- Elitni građanin
- Pridružio: 25 Jul 2003
- Poruke: 1829
- Gde živiš: Stara Pazova
|
Ali ubedljivo mi je bio najbolji Monteiro kada je čuo da neće biti postolja...
Dečko se trudio da završi treći, a da ne bude na postolju...
Na kraju ipak su dozvolili i uručili pehare bez rukovanja...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 21 Jun 2005 12:28
|
offline
- Pridružio: 10 Jan 2005
- Poruke: 278
- Gde živiš: Subotica
|
E a bas mi je bilo drago zbog Monteira, trebala su ova dva amatera da se slupaju pa da on bude prvi, tako bi jos i mogao da uzivam u trci.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 21 Jun 2005 13:44
|
offline
- Pridružio: 10 Jan 2005
- Poruke: 278
- Gde živiš: Subotica
|
E brate ajde molim te zakljucaj samo da ne citam vise hvalospeve o Sumaheru.
|
|
|
|
|
|