• Ukupno glasova : 100
  • Pridružio: 05 Sep 2005
  • Poruke: 182
  • Gde živiš: Vojvodina Sombor

Ne znam sta da kazem,stvarno sa razocaran sto su italijani,prvaci, nemojte me pogresno shvatiti, ja nisam protiv italijanske nacije, ali sam protiv njihovog pokvarenog nacina igranjafudbala, penale su izcenirali ne samo na
ovom nego i na proslim prvenstvima, secam se SP 94, kada je na taj nacin
bila ostecena, tada odlicna Nigerija, kada su svi vec videli da je Nigerija nepobediva sviran je penal za italiju... kasnije u polufinalu bila je ostecena i
vrlodobra Bugarska, nije bio sviran penal nad Kostadinovim, koji je prosto bio odgurnut iz sesnaesterca, i o tome se dugo javno pricalo,ali to vec pripada istoriji...

• Pridružio: 19 Jul 2005
  • Poruke: 1783

E Italijani da vam nije bilo penala protiv Australije u 94 minutu ko zna gde bi ste sada bili Mad

Zidan se oprostio na ruzan nacin i razocarao me tim potezom (crveni karton) , a takodje nije trebalo onako sutirati ni penal za 1-0 da mislis da si faca , a onda precka i ... ipak gol , sta da ga nije bilo Bebee Dol

Bartez je ipak usrao motku , bio je kraci uvek za malo , a da je trener Francuske zamenio njega imao bi , ako nista drugo , psiholosko mucenje Italijana zbog novog golmana.

Francuska je zasluzila da bude prvak , ali Italija prvak i sada je sve gotovo Mad

• Bojan  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 13 Nov 2003
  • Poruke: 11059
  • Gde živiš: Novi Sad

Navijao sam za Francusku mada su Italijani pre zasluzili da osvoje nego Francuzi. Zao mi je Zidana sto je naseo na provokaciju, totalno amaterski gest. Mrzim takve provokatore ali i to je deo igre.

• Poruke: 35

Izgleda da ste zaboravili sta se desavalo u finalu EP 2000 kada su Francuzi nezasluzeno osvojili i ovo se na neki nacin pravedno zavrsilo. Trezege je postigao gol te godine na produzetke a sada je promasio penal.Italijani su najlukavija selekcija ikada pa i da nije bilo onog penala u 94 minutu sigurno bi prosli na produzetke.

• real
  • Pridružio: 25 Nov 2004
  • Poruke: 2297
  • Gde živiš: Kragujevac

Naravno, uvek u fudbalu navijam za naše, a kad mi propadnemo, a to neizostavno uvek i činimo, pređem da navijam za Italijane. I baš mi je drago što su pobedili. Možda su malo lošiji bili u finalu nego u polufinalu, ali nisu nezasluženo pobedili.

Jova Memedović je posle utakmice razgovarao sa italijanskim novinarem Đan Lukom, i pitao ga je da li ume da čita sa usana i šta je po njemu Materaci rekao Zidanu. Ovaj je odgovorio, da tačno ne zna, ali da pretpostavlja da mu je Materaci prebacio nešto oko dopinga, oko afere u Juventusu, pa onda majku, sestru i tsl. (italijanski novinar se malo i šalio). Ali ono što hoću da vam kažem je da je moj komentar u društvu u kom sam gledao utakmicu, bio da su se Francuzi rastrčali u drugom poluvremenu jer su verovatno svesni da nemaju snage za produžetke i da hoće pošto-poto da završe utakmicu u drugom poluvremenu. Kad sam ih video kako trče u produžecima, moj novi komentar je bio da su dopingovani. Društvo se složilo.

A kada je reč o Zidanu, njega ne da ne volim, nego ga mrzim jer je do sada puno puta pokazao da je nikakav sportista, mada je dobar igrač. Ja ga lično zovem "arapsko kljuse"!!! Baš mi je drago što je ovako bedno završio reprezentativnu karijeru. Ne verujem da ga je Materaci nešto mnogo uvredio. Pre će biti da Zidan smatra da mu je dozvoljeno da se na terenu ponaša kako hoće. Setite se bar Vi, ako ovi idioti od naših novinara ne mogu, kako je Zidan potcenjivački nagazio Sinišu Mihajlovića, iz čiste ljubomore ili nemoći što ima na terenu neko bolji od njega. Za taj čin nikad nije bio kažnjen. Bitanga!!! Obrukao je za sva vremena francuski dres sa brojem 10!!!

Sudija je odlično obavio posao.

• Igor
  • Pridružio: 18 Apr 2005
  • Poruke: 903
  • Gde živiš: NBG

Italija... bas bedak. Mada su protiv nemaca odusevili. Tj odusevio me Lipi sa 4 napadaca u produzetku?!? Pokazao je da ima m..da do kolena Smile
A zidan je pokazao da zna da igra glavom Smile
Sve u svemu krivo mi je sto su i jedni i drugi igrali finale al` sta da se radi.

Pitanje za moderatore: da li da se otvori novi topic "Igrac koji je najvise razocarao (ne mislim na nase) ili bi o tome mogli i ovde.

@ real "arapsko kljuse" - malo si rasista, a?
Covek je jedna od 10 najboljih igraca od kada gledam fudbal, tj od EP`88.

• real

Nisam rasista!!!
Koliko je npr. Žorž Vea bio dasa u društvu, toliko je Zidan jedno prepotentno đubre.

• Pridružio: 06 Apr 2005
  • Poruke: 1023

italiani nisu imali celu utakmicu ni jednu izradjenu akciju. Svaku sansu koju su imali bila je iz prekida. Ne znam koliko je postojao penal za francusku ali je i gol italijana bio uz prekrsaj. Jasno se vidi da materaci drzi ruku na vijerinom ramenu. No to su cesto na ovom prvenstvu dopustali.
Neko je vec rekao da su od drugog poluvremena igrali na penale. Mislim da su oni od pocetka utakmice planirali penale. Imaju igraca vise skoro 15 min a oni se zabunkerisali a francuzi napadaju. Kako ih mrzim.
no eto italija je sampion Sad

Ukupno su 809 korisnika na forumu :: 28 registrovanih, 5 sakrivenih i 776 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Korisnici trenutno na forumu: babaroga, Bane san, ccoogg123, dankisha, debeli, FileFinder, goxin, kjkszpj, kunktator, ladro, Metanoja, Mi lao shu, mikrimaus, milenko crazy north, MilosKop, milutin134, mocnijogurt, Nemanja.M, Parker, procesor, raketaš, Romibrat, sasa87, Stija zmija, suton, TheBeastOfMG, Tvrtko I, vlad the impaler