. : :MyCity geografski kviz: : .

325

. : :MyCity geografski kviz: : .

offline
  • Pridružio: 03 Dec 2011
  • Poruke: 31
  • Gde živiš: kanjiza

1. Yarlung Tsango- Tibet
2.Kali Gandaki -Nepal
3. Polung Cango-Tibet
4.Cotahuasi -Peru
5.Tekeze-Etiopija
P.S. A tu je negde i Capertee Valley-Australija ..pa sad,biraj...Smile)



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Vaste! 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 13 Jan 2012
  • Poruke: 11

Opet nije tacan odgovor mala pomoc taj kanjon je u SRBIJI!



offline
  • Pridružio: 03 Dec 2011
  • Poruke: 31
  • Gde živiš: kanjiza

Damn it! Smile
Da nije slucajno kanjon Tara?
Samo mi kazi,gde si naisao na podatak da je treci po velicini u svetu? Smile

offline
  • Vaste! 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 13 Jan 2012
  • Poruke: 11

nije kanjon Tare je drugi po VELICINI u svetu! Very Happy Taj podatak ima [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] [/url]

offline
  • Pridružio: 03 Dec 2011
  • Poruke: 31
  • Gde živiš: kanjiza

Bruka! Smile) (Crna Gora-Srbija Smile)
Da nije slucajno kanjon Drine? Smile Smile

P.S. Mada i dalje mislim da je ovaj tvoj podatak netacan.
Kanjoni imaju vise parametara:duzinu,dubinu i sirinu..Mislim da je ipak najveci (najdublji) negde u Aziji..

offline
  • Mladen Lukić
  • Pridružio: 02 Apr 2009
  • Poruke: 1450
  • Gde živiš: Arilje

Citat:Kanjoni imaju vise parametara:duzinu,dubinu i sirinu..
Upravo tako.
@Vaste! , sledeci put budi precizniji sa pitanjem. Wink

offline
  • Vaste! 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 13 Jan 2012
  • Poruke: 11

ok mislio sam na najveci po velicini i onda je kanjon Drine tacan odgovor!

offline
  • Pridružio: 03 Dec 2011
  • Poruke: 31
  • Gde živiš: kanjiza

Kako se zovu ostrva u Indijskom Okeanu koji pripadaju Evropskoj Uniji? Smile

offline
  • Pridružio: 06 Nov 2010
  • Poruke: 871
  • Gde živiš: Chimneys

To su prekomorske teritorije Britanije i Francuske (BIOT, Îles éparses, TAAF...), članica EU, naravno. Pretpostavljam da si ti mislio na Reunion.

offline
  • Pridružio: 03 Dec 2011
  • Poruke: 31
  • Gde živiš: kanjiza

Da,Reunion i Mayotte. Bravo!

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 844 korisnika na forumu :: 42 registrovanih, 6 sakrivenih i 796 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: abramac, amaterSRB, AudioTehnica, Blade, Bobrock1, BrcakRS, BUDDAR70, burevestnik, cyprus, darkkran, dejan1972, Deki Duga Devetka, Dorcolac, dragisa dragisa, Goran_, HrcAk47, Istman, Kalem, Kruger, kutija11, Lance Guest, Lazarus, ljuba.b, MarkoD, Milan A. Nikolic, Mitch22, nelezele, Nemanja Opalić, opt1, partyzan, radza1, raketaš, RecA, rodoljub, Rogan33, sasa87, strn, Tila Painen, vidra1, Vlad000, zlaya011, Zukov